Rozchodenie modemu za $

Sekcia: Hardware a Drivery 22.02.2006 | 00:48
Laco   Návštevník
Tymto by som sa chcel obratit na nejakeho linuxoveho odbornika ktory by mi bol ochodny rozchodit doma na Open Suse 10.0 DSL modem od telekomu Microcom AD2622 za nejaku rozumnu fin.odmenu.Byvam v Senci. Dlho som prechadzal rozne fora a cital navody, ale su pisane absolutne nezrozumitelne a bezny laik nema sancu nieco robit s konzolou alebo kompilovat jadro ci co a uz nemam nervy nad tym cele hodiny sediet bez vysledku.
    • Re: Rozchodenie modemu za $ 16.01.2006 | 18:21
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      kup si router :) usetris si cas a asi aj peniaze :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Rozchodenie modemu za $ 16.01.2006 | 18:24
      xxx   Návštevník
      reklamuj ho a uved ze ho nemozes pouzit , lebo nefunguje v tvojom operacnom systeme , ze ta neupozornili ze to funguje len v de-Billovom OS.
      • Re: Re: Rozchodenie modemu za $ 18.01.2006 | 18:22
        Laco   Návštevník
        Dik za povzbudenie, to urcite zaberie....Mimochodom ak by mal niekdo o ten modem zaujem, predam za liter :-) Novy stoji 2 200,-Sk a myslim ze je kvalitny, znackovy este stale v zaruke, vhodny len pre Windows pouzivatelov.
        • Re: Re: Re: Rozchodenie modemu za $ 18.01.2006 | 18:38
          lukas   Návštevník
          Hod si tu reklamu niekde inde, ides predavat onlu win modem na linuxovom fore :D ale ak by mal niekto zaujem tak z radostou sa zbavim aj toho svojho ;o)
        • Re: Re: Re: Rozchodenie modemu za $ 18.01.2006 | 20:04
          WlaSaTy   Návštevník
          skus sa ich opytat ci si mas koli ich produktu dokupit holy operacny system za niekolko tisic. najme ak jeho cena presahuje cenu modemu. ak to povies slusne, tak mas dost velku sancu ze pri vymene tovaru uspejes. podmienkou je ovsem dobry stav daneho zariadenia ;-)
          • Re: Re: Re: Re: Rozchodenie modemu za $ 18.01.2006 | 22:18
            Lukas   Návštevník
            Myslim ze zalezi od toho ako dlho mal ten modem doma, ale myslim ze ak to bolo viac ako 30 dni tak sanca ze uspeje je nulova. Ja mam ten modem od leta minuleho roku, je prakticky nedotknuty, zatial som nemal cas zistovat ci by sa to dalo vymenit + doplatok za router (1000Sk - ide o dotovany router od ST) dost pochybujem ze by sa s tym dalo nieco spravit a predat niekomu tento modem si myslim ze je tiez nerealne ked si niekto bere dsl tak ma tento modem za 1Sk tak preco by vyhadzoval viac za uz pouzity :(...
    • Re: Rozchodenie modemu za $ 22.02.2006 | 00:48
      Tino   Návštevník
      Na tejto stranke sa niekto chvali, ze to vie rozchodit. Mas tam aj jeho mail. Skus tam. http://www.linuxos.sk/zobraz_prispevok.php?forumid=22307