navrh na drobne vylepsenie tohoto fora

Sekcia: Ostatné 03.02.2006 | 13:36
Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
Ahoj. Mam taky napad na vylepsenie tohoto fora. V podstate je to malickost ale niekedy by sa to fakt zislo. Ide o to ci by tu nemohla byt nejaka funkcia aby hocikto, alebo niektori povereny a aktivny uzivatelia nemohli upravovat nazvy prispevkov. Velmi casto niekto totiz zverejni temu s nic nehovoriacim nazvom, napr: "Problem" A ten povereny uzivatel, cosi ako "Dobra vila" by si precital ten prispevok a spravne prefolmuloval nazov. Uvediem priklady: "Pomozte" zmenit na: "Hlasi: Interact with IPL" Alebo "jeden problém" zmenit na: "ako stiahnut *.3gp video subor z mobilu" Alebo "Zaciatok programovania" zmenit na: "Ako sa naucim programovat v linuxe" Alebo "spanielska dedina" zmenit na: "Poradte zacinajucemu linuxakovi s prechodom na Linux" Alebo "Vigor 318" zmenit na: "Nasiel som driver pre Vigor 318, skuste ho" V php sa velmi nevyznam takze neviem ci je to technicky mozne ale podla mna by to skvalitnilo toto forum... dvh
    • Re: navrh na drobne vylepsenie tohoto fora 03.02.2006 | 11:32
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      Tak ma napadlo. Mozno by to teda chcelo dve funkcie: 1. Zmenit predmet prispevku 2. Vratit originalny predmet prispevku Ked niekto da 1. a napise tam totalnu blbost tak moze niekto iny to zase vratit do povodneho stavu... dvh
      • Re: Re: navrh na drobne vylepsenie tohoto fora 03.02.2006 | 13:36
        rooter   Návštevník
        mno neviem ci by sa zrazu nezacalo masove premenovavanie. mozno by to chcelo skupinku "vyvolenych" a keby niekto z nich robil hovadiny tak by bol vyluceny ale inac dobry napad alebo este ma napada ze uviest do parametru title="" prvych 40 znakov daneho threadu. stacilo by len ukazat miskou a vidis co je vovnutri