linuxovy piatok v BB

Sekcia: Komunita 01.03.2006 | 15:33
Avatar thinos Mandriva / fluxbox /  Používateľ
Myslim ze titulok hovori sam o sebe. Su nejaky nadsenci co by si dali pivko a pokecali pri nom o Linuxe? Je to len navrh tak ma nekamenujte ;)
    • Re: linuxovy piatok v BB 20.02.2006 | 13:49
      m0d0r   Návštevník
      ja si dam radsej rum ;D
      • Re: Re: linuxovy piatok v BB 20.02.2006 | 16:56
        dobinko   Návštevník
        No to tento Piatok? To je narýchlo, ale treba adresa kontakt a asi prídem....
    • Re: linuxovy piatok v BB 20.02.2006 | 17:25
      azurIt   Návštevník
      tento piatok by som hadam aj dosiel ;) to budem akurat v BB. kde a o kolkej ?
    • Re: linuxovy piatok v BB 20.02.2006 | 21:03
      NasaK   Návštevník
      Tento piatok idem pit, ale nie v BB.. :/
      • Re: Re: linuxovy piatok v BB 21.02.2006 | 10:01
        Avatar thinos Mandriva / fluxbox /  Používateľ
        no viac som si to predstavoval ako maju na www.linuxsoft.sk. Stanovi sa nejaky ten den na nejakom mieste a par ludi si ide posediet ( um,pvo,... ). ako sam som 100 km vzdialeny od bb a kedze tu u nas kazdy na linux kasle nemam s kym kecat. Aby ste vedeli je to cira sebecka zalezitost. :)
    • Re: linuxovy piatok v BB 21.02.2006 | 11:58
      m0d0r   Návštevník
      ako nic proti ale vsetci tu pisete o tomto piatku a nezda sa mi ze zadavatel tam pise o tomto piatku.Skor pise iba o navrhu na nejaky piatok. Takze skor treba zadat termin ;D
      • Re: Re: linuxovy piatok v BB 24.02.2006 | 11:12
        Avatar thinos Mandriva / fluxbox /  Používateľ
        presne tak. je to len navrh ;)
        • Re: Re: Re: linuxovy piatok v BB 28.02.2006 | 16:20
          Avatar Jaroslav Petráš Arch Linux  Používateľ
          Išiel by som v pohode... Len treba dať vedieť kedy... Avšak neviem či zrovna v tento piatok... Bolo by rozumné sa dohodnúť so všetkými záujemcami na dátume a čase... Myslím že je to fajn nápad... Poprípade by sme to mohli "vylepšit" zorganizovaním install-festu.. Zašli by sme za starostom a vybavili miesto, elektriku... Spravili by sme prezentáciu o OS-linuxe a inštalovali ho na nejaké tie mašiny prípadným záujemcom... //A pridali na plochu napr. Linux dokumentačný projekt... :-D Ale toto tiež len nápad... Tak ma teda nebite... :-D Nápad je aj z diskusie : komunita : Vykorenime W..... atd..
          301 Keyboard Error. Press any key to resume or F1 for setup...
          • Re: Re: Re: Re: linuxovy piatok v BB 28.02.2006 | 20:21
            thinos   Návštevník
            Vyborny napad. Dohodnut najprv nejake stretnutie a potom... uvidime. hlavne ziadne velke oci. :) ak nieco : ICQ : 310958839
            • Re: Re: Re: Re: Re: linuxovy piatok v BB 01.03.2006 | 15:33
              Jaroslav Petráš   Návštevník
              No ja som na ICQ tak 2x za tyzden... Cize by bolo lepsie keby si monitoroval moju aktivitu radsej Ty //ked sa prihlasim.. TEda moje ICQ: 311413941 Ono totiz ja sa ozvem ak nezabudnem :-D
      • Re: Re: linuxovy piatok v BB 24.02.2006 | 12:27
        bosorkabb   Návštevník
        neviem kdo ste ale potrebujem človeka ktorý ma zasveti do linuxu,pomože mi ho po čase nainštalovať do pc.Som z BB a podla vášho niku dedukujem že ste tiež z BB.prosim kontaktovať na mail bosorkabb1@azet.sk alebo 0910480804 len sms nebudete ma počujt ja vás ano.Dakujem