Nelegalny Windows

Sekcia: Ostatné 07.03.2006 | 16:39
Maros   Návštevník
Mam nelegalnu kopiu windowsu a chcel by som si stiahnut linux, mozem si stiahnut linux aj z nelgalneho windowsu a pouzivat ho potom legalne
    • Re: Nelegalny Windows 03.03.2006 | 22:38
      f0f0   Návštevník
      Ak si mentalne retardovany tak ano...
      • Re: Re: Nelegalny Windows 04.03.2006 | 20:19
        rooter   Návštevník
        Uf..... Linux sa "nestahuje z windowsu" a uz vobec nie z "nelegalneho windowsu" pokial viem linux sa stahuje Z INTERNETU!
        • Re: Nelegalny Windows 15.12.2008 | 22:12
          zavaro   Návštevník
          Ľutujem, ale už si to nestiahne z ničoho. Každý kto videl posledný diel IT Crowd predsa vie, že INTERNET sa rozbil !!!
          • Re: Nelegalny Windows 15.12.2008 | 23:00
            Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
            hej? uz si skusal zadat google do googla?
          • Re: Nelegalny Windows 16.12.2008 | 15:13
            Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
            Síce som ešte nevidel posledný diel IT Crowd (teda myslím tú tretiu sériu, na ktorej práve robia), ale to: "If you type Google into Google, you can broke the Internet", to určite nebolo v poslednej časti (možno tak posledná časť prvej série :-D )
    • Re: Nelegalny Windows 03.03.2006 | 22:38
      Avatar maiky Slackware 10.2 a 11.0  Používateľ
      niekto si asi stiahol nove updaty z ms :) .. jasne, ze mozes.. a cim skor tym lepsie.
      • Re: Re: Nelegalny Windows 04.03.2006 | 01:13
        WlaSaTy   Návštevník
        ano, zdarma a legalne. a bude mat na vyber viac programov ako by si vedel niekedy predstavit. je pravda ze niektore kusy zeleza si bude musiet nastavit rucne, ale aspon sa nauci nieco o pocitacoch. Linux a GNU su mocne nastroje ktore si obcas nieco vypitaju, ale dokazu cloveka odmenit znalostami a vykonom pocitaca. najme ak si ho aj bude chciet plne optimalizovat. mozno ho zarazi jedna vec, pre linux nie je potrebny warez. uz iba z jedneho dovodu: linux je o slobode volby. clovek ktory si vie vybrat, ten nepotrebuje warez. BTW: vzdy ma zarazalo preco warez a windows maju prve pismeno rovnake a dvojite.
        • zdarma a legalne 04.03.2006 | 11:04
          ventYl   Návštevník
          ked ja mam niekedy chut za ten linux zaplatit aj ked nemusim :)
          • Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 11:25
            WlaSaTy   Návštevník
            co ti brani? mozes si kupit krabicovu verziu s lisovanymi mediami a tlacenou priruckou. alebo si mozes kupit platenu podporu.
            • Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 20:20
              rooter   Návštevník
              Mozes zaplatit aj mne :)
              • Re: Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 20:57
                WlaSaTy   Návštevník
                daj mi cislo uctu.
              • Re: Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 20:58
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                srry, ale podarilo sa mi omylom kliknut na Vymazat (a on to vymazal). Wlasaty: daj sem cislo uctu
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 21:42
                  WlaSaTy   Návštevník
                  no, a teraz kto ma komu platit za podporu ....
                  • Re: Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 21:48
                    Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                    aha, tak sa mi to nepodrailo vymazat... ESC nastastie funguju :), ok ja uz dneska radsej nic nepisem (bo len vyrabam zmetky...) srry.
                    Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 04.03.2006 | 22:19
                      WlaSaTy   Návštevník
                      thc je sice univerzalne, ale proti chripke nepomaha.
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 05.03.2006 | 21:51
                        Maros   Návštevník
                        Ano stahuje sa to z internetu ale ten internet si prehliadam cez internet explorer ale aj tak dakujem za radu stiahnem si ubuntu, a budem mat aspon legalny operacny system
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 07.03.2006 | 16:06
                          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                          ubuntu nepovazujem za stastne riesenie... a pod windows je niekolko (tym myslim vsetko) lepsich prehliadacov ako explorer... :)
            • Re: Re: zdarma a legalne 06.03.2006 | 22:40
              Avatar ventYl 2 x Slackware  Používateľ
              skor uvazujem o tom, ze si kupim krabicovu verziu slackware aj s knihou plus nejake donations na apache.org a php, kedze to sa u mna najviac vyuziva
              • Re: Re: Re: zdarma a legalne 07.03.2006 | 12:11
                tomolc   Návštevník
                a kde sa da kupit krabicovi slackware? snad by som ho aj kupil dik
                • Re: Re: Re: Re: zdarma a legalne 07.03.2006 | 16:39
                  cov   Návštevník
                  zkus to pres net, www.slackware.com tak se ty penize dostanou primo k vychodisku
    • Re: Nelegalny Windows 15.12.2008 | 20:23
      hustx   Návštevník
      ja mam legalny a nemam ziadne problemy s kravinami cez internet
      • Re: Nelegalny Windows 15.12.2008 | 21:21
        ja   Návštevník
        ja odporucam pre istotu legalny windows aj v telefone
        • Re: Nelegalny Windows 15.12.2008 | 22:36
          Peter2   Návštevník
          A ja neodpovedat na 2 roky stare debaty.
          • Re: Nelegalny Windows 16.12.2008 | 15:30
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ja sa divim ako sa niekomu chce nieco take stare vobec hladat
            • Re: Nelegalny Windows 16.12.2008 | 17:46
              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
              a ja sa divim stanovi že "...ubuntu nepovazujem za stastne riesenie..." a dnes ma greenie postavene na ubuntu. ako for, fakt dobre..
              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
              • Re: Nelegalny Windows 16.12.2008 | 18:03
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                z toho asi vyplyva, ze to greenie je nieco co likviduje to, co sa mi na ubuntu nepaci. a to je husta realita :)
              • Re: Nelegalny Windows 25.12.2008 | 00:30
                Hocikto   Návštevník
                ..tým chcel povedat, aby si stiahol Grenie, ale podľa toho čo ten chlapec píše sa ani na mirror nedostane ... hhmm :-)
    • Re: Nelegalny Windows 10.05.2009 | 23:47
      Adam   Návštevník
      mám legalny linux a legalny windows ale ked mas nelegalny windows odporucam ti kupit si legalny ale ne cez internet a tak isto ti odporucam aj aby si si odpojil momentalne internet s pocitaca a tu nelegalnu verziu (ked uz budes mat legalnu nainstalovanu) si co najskvor odinstaluj az ked bude odinstalovana nelegalna tak si zapoj internet
      • Re: Nelegalny Windows 11.05.2009 | 02:16
        Lotar   Návštevník
        Adam, kde kupujes trávu?
        • Re: Nelegalny Windows 11.05.2009 | 09:01
          Avatar jajo Debian|Sabayon|win7  Používateľ
          po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje