Toshiba TECRA FC4

Sekcia: Hardware a Drivery 05.03.2006 | 11:17
Jerry SEJTYS   Návštevník
PLS help LAME trochu mam skusenosti z linuxami ale potreboval by som pomoct z nainstalovanim sietovky pod FC4 je to Marvell Yukon 88E8053 a niekde som cital ze je to mozne po zavedeni driveru sk98lin. Problem je: 1. nemozem sa k tomu driveru dostat ofic stranka tam to nie je a ine stranky nie su. 2. Netusim ako zaviest driver. Niekto ma uistoval ze tuto kartu FC4 pozna ale jej ju treba `predstavit` ale neviem ako.... PLS POMOC
    • Re: Toshiba TECRA FC4 04.03.2006 | 20:59
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      otvor program xterm, napis su - napis root heslo, stlac enter, napis modprobe sk98lin, stlac enter, a otvor si ten to klikatko na nastavenie siete.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Toshiba TECRA FC4 05.03.2006 | 07:54
        Jerry Sejtys   Návštevník
        No to som si myslel aj ja ze to tak rychlo pojde ale je tu maly problem ked napisem modprobe tak COMAND NOT FOUND?????? a neviem co stym spravit???
      • Re: Re: Toshiba TECRA FC4 05.03.2006 | 11:17
        Jerry SEJTYS   Návštevník
        Tak som to vyriesil z tymi prikazmi... Dalsi problem je ze ju nevie najst.... Asi takto BLA BLA [seems is not pressed delayng start] Poznat ju pozna ked to skusam natvrdo precitat co mam v kompe ale..... neviem...