Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!!

Sekcia: Konfigurácia 05.03.2006 | 15:20
Avatar meosoft Kubuntu  Používateľ
cafte! pocujte mam taky problem... som nainstaloval kubuntu 5.10 pre amd64 (ale to je asi jedno...), islo mi iba na 60Hz tak som prepisal xorg.conf a este som cez adapt sa pokusal stiahnut a nainst kde 3.5. Potom som restartoval a pri nabiehani kde mi vyhodilo hlasku ze ta aplikacia co ma za ulohu prihlasovanie do systemu sa nemohla incializivat a konec...neviete co s tym? ked bude treba tan linux si aj preinstalujem ale bars sa mi do toho nechce...
    • Re: Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!! 05.03.2006 | 10:57
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      tak to v tom xorgu zmen s5 :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!! 05.03.2006 | 11:12
        Avatar meosoft Kubuntu  Používateľ
        1. to sa ti povie... 2. skor si myslim ze som to posral s tym novym kde
        • Re: Re: Re: Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!! 05.03.2006 | 11:28
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          1. no vsak sa prihlas do konzoly a napis vim /etc/X11/xorg.conf (stlac INSERT a sipkami sa pohybujes, ked to zmenis, stlacis ESC a stlacis ZZ (2x pismeno z)) a zmen to tam jak mas. 2. myslim, ze nie...
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!! 05.03.2006 | 12:39
            Avatar meosoft Kubuntu  Používateľ
            ok skusim diky
          • Re: Re: Re: Re: Pokazil som si kubuntu...POMÓC!!! 05.03.2006 | 15:20
            meosoft   Návštevník
            no som to poriesil kus inac... najprv som zmenil tu frekvenciu ale nepomohlo(stale padala...) a potom som dajak rozbehol kde z konzoly po castiach a pustil som adepta a stiahol upgrade na ten kdm a voila - ide to takze dakujem chlapci!!