nvidia a SuSE 9.2 pro.... smrk

Sekcia: Hardware a Drivery 06.03.2006 | 18:54
krisko   Návštevník
Zdravim, mam taky problem a neviem teraz ci som neschopny ja abo moja masinka... NVIDIA driver nainstalujem bez problemov ci uz cez YAST abo rucne, graficku kartu mi rozpozna, no NECHCE MI ZAPNUT 3D podporu (ci co to tam ma...) aj ked som sa niekde docital, ze to zapinat nemusim, ze po nainstalovani je automaticky zapnuta, no skusal som guild wars ci uz cez cedega abo wine a obe ma vyhodili s tym ze nemam 3D podporu... a kvoli tomu musi na mojom disku parazitovat este aj WoknoXP :( pomozte mi v mojom ziali :(
    • Re: nvidia a SuSE 9.2 pro.... smrk 06.03.2006 | 15:58
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pusti YAST->Hardware->Graficka karta a monitor->neviem co:)->povolit 3D akceleraciu. a potom restart (alebo len restart Xiek) a pojde to.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: nvidia a SuSE 9.2 pro.... smrk 06.03.2006 | 18:31
        krisko   Návštevník
        ee, tak to nefici:( ani za ten svet mi to nexce povolit... grafika sa mi rozbehla zatial iba cez cedegu, tiez som zacal pouzivat swiftshader a s nim to fici, akurat mi to pada, problem zostava, ako presvedcit YAST ze to tam MAM nainstalovane a ze to XCEM zapnut, bo standartnou cestou mi to neberie..
        • Re: Re: Re: nvidia a SuSE 9.2 pro.... smrk 06.03.2006 | 18:54
          olle   Návštevník
          daj sem vypis suboru /etc/X11/xorg.conf