Kupa ubuntu cez nelegalny windows

Sekcia: Ostatné 27.03.2006 | 05:22
Maros   Návštevník
Man nelegalny - napaleny - Windows XP a chcem si objednat ubuntu z www.ubuntu.com mozem si to objednat aj teraz z nelagalneho windowsu
    • Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 16.03.2006 | 23:02
      m0d0r   Návštevník
      ach jaj nie !!! nikdy na to nepomysli. Najskor si kup Legalny windows a potom z tych si mozes kupit blbuntu
      • Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 16.03.2006 | 23:46
        d   Návštevník
        lol otazka ktora by urcite vyhrala prvu cenu na lamer.cz :-D
        • Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 08.05.2007 | 11:54
          BSA   Návštevník
          Dnes na obet buďte doma ideme si po vás
    • Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 17.03.2006 | 13:48
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      bohuzial si uz databaze BSA, takze budes mat onedlho od nich navstevu, hned ako skontroluju firmy
    • Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 17.03.2006 | 20:52
      ventYl   Návštevník
      legalita / nelegalita operacneho systemu jaksi nema vonkoncom co robit s tym, ze si cez neho objednas Ubuntu :) a ked ta to tolko trapi, tak oferuj 20 korun a chod si to Ubuntu objednat do netkafe :) Oni maju svoje Windowsy urcite legalne:)))
      • Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 18.03.2006 | 10:36
        f0f0   Návštevník
        Ja sa len cudujem, ze vobec reagujete na taketo hlupe otazky. Je zjavne, ze tento Marosko nas chce len pobavit, uz tu podobny prispevok od neho bol :)
        • Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 18.03.2006 | 18:34
          macbeth   Návštevník
          Klud ludia, na takyxto ludi musite pomaly on je urcite flegmatik jak drak. TAKZE MILY MAROSKO. ANO MOZES SI OBJEDNAT LINUX AJ NAPRIEK TOMU, ZE MAS NELEGALNY WINDOWS. ALEBO SI HO MOZES NECHAT POSLAT ZADARMO NA STANKE www.shipit.ubuntu.com a mne to prislo za 2 tyzdne postou, a nemusisi sa nicoho obavat
          • Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny windows 22.03.2006 | 22:14
            Maros   Návštevník
            Ano chcem si to stiahnut z www.ubuntu.com ale niektory tu hovoria ze na objednanie linuxu z nelegalneho windowsu nemam ani pomysliet alebo ze som v nejakej databaze a pridu ma skontrolovat druhy zase ze si to mozem objednat aj cez nelegalny windows a nicoho sa nemusim obavat tak teda mozem si to objedanat alebo nie tak aby som nemal ziadne problemy
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny wind 23.03.2006 | 11:48
              ----   Návštevník
              ano, mozes
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny 23.03.2006 | 12:36
                skywaker   Návštevník
                Linux je volny a ja som si tiez objednal ubuntu na shipit zadarmo a prisiel mi za 2 tyzdne (ubuntu+live 5.10) ale odporucam stiahnut kubuntu, lebo je lepsie. Ak prejdes na Linux uz ta nebude trapit legalita windowsu ibaze by si si windows nechal. (odporucam zmazat windows a mas po problemoch ale mozes mat aj obidve systemy)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelega 27.03.2006 | 05:22
                  Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
                  Nevidim rozdil meszi ubuntu a kubuntu, je to jenom otazka predinstalovanych balicku. Z Ubuntu si udelam Kubuntu za 60 minut (a z toho 59 minut budu stahovat balicky).
                  -- Buduj vláčky, posílíš mír!
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelegalny 23.03.2006 | 15:35
                tatar   Návštevník
                nie nesmie
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kupa ubuntu cez nelega 26.03.2006 | 17:43
                  rooter   Návštevník
                  co nesmie