Startovanie Linuxu s DHCP!!!!!!!

Sekcia: Konfigurácia 22.03.2006 | 09:48
LuCKy   Návštevník
Ahojte. Mam nasledovny problem: -internetove pripojenie mam na masine s WinXP, toto pripojenie mam zdielane. Na masine s Linuxom pouzivam pre pripojenie k PC s WinXP DHCP, pokial je masina s WinXP spustena, nieje problem s nabehnutim Linuxu (pouzivam Gentoo), no pokial je PC s WinXP vypnute, Linux mi pri nabiehani zostane stat na nacitani DHCP veci a uz sa nepohne dalej. Prosim Vas o radu, v com je problem? Treba nieco nastavit v kernely alebo v nejakych configoch? Za kazdu snahu pomoct Vam dakujem. S pozdravom -LuCKy-
    • Re: Startovanie Linuxu s DHCP!!!!!!! 21.03.2006 | 18:50
      lubo   Návštevník
      mne pokracuje ak dam ctrl+c
      • Re: Re: Startovanie Linuxu s DHCP!!!!!!! 21.03.2006 | 18:58
        LuCKy   Návštevník
        Cawko. Dakujem Ti. Urcite to pouzijem, no myslis si, ze by to dajako islo aj bez interakcie uzivatela, automaticky? Nie vzdy sedim pri PC ked sa spusta OS. 8o) Este raz Ti dakujem lubo!!! Ahoj.
        • Re: Re: Re: Startovanie Linuxu s DHCP!!!!!!! 21.03.2006 | 20:43
          lubo   Návštevník
          cca 20 sek. skusa spojenie potom pokracuje dalej
          • Re: Re: Re: Re: Startovanie Linuxu s DHCP!!!!!!! 21.03.2006 | 22:31
            LuCKy   Návštevník
            Ved to, ze nepokracuje!!! Necham to aj minutu a nic. Keby to bolo len 20s, to mi tak nevadi, ale nie je. :O( Tomas Srnka mi spominal nejaky timeout, ale nevieme kde sa to da nastavit. Cawo. :O) -LuCKy-
            • Re: Re: Re: Re: Re: Startovanie Linuxu s DHCP!!!!! 21.03.2006 | 22:57
              lubo   Návštevník
              neviem skus pozriet na http://vsbabu.org/mt/archives/2003/02/07/dhcp_timeout.html alebo googlit
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Startovanie Linuxu s DHCP! 22.03.2006 | 09:20
                LuCKy   Návštevník
                Mno, vypada dhcp_timeout, to vypada slubne. Skúsim to potom nastavit a uvidim. :o) Veeelmi pekne Ti dakujem lubo. Caves -LuCKy-
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Startovanie Linuxu s D 22.03.2006 | 09:37
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Startovanie Linuxu 22.03.2006 | 09:48
                    LuCKy   Návštevník
                    Tak toto vypada najslubnejsie, kedze je to priamo pre Gentoo. :o) Dakujem toms. -LuCKy- PS: Liec sa!!! ;o)