HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV

Sekcia: Ostatné 04.03.2005 | 11:55
Avatar petermi   Používateľ
konecne sa mi podarilo rozchodit tv pod linuxom na karte Leadtek winfastxp 2000 expert ALE zvuk mi zatial nejde
    • Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 28.02.2005 | 18:43
      Avatar petermi   Používateľ
      netusi niekto preco? ake zvukove zariadenie nastavit?
      • Re: Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 28.02.2005 | 20:41
        Avatar sugavara Mandriva 2006, Suse 10.1,Win  Používateľ
        Problem moze byt aj v tom, ze mas zapnuty nejaky iny soft, ktory vyuziva ( a sucasne obmedzuje) zvuk......,,,cize povypinaj vsetky ine prehravace....za skusku nic nedas,,,mal som podobny problem
        • Re: Re: Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 01.03.2005 | 13:21
          m0d0r   Návštevník
          :) toto urcite nie :) ale za a. skus sa kuknut ci mas tv kartu spojenu zo zvukovkou :) a za b hraj sa a mixerom raz ti to pojde
    • Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 01.03.2005 | 20:06
      petryk   Návštevník
      Zrejme to mas blbo zapojene .. zvuk je transpatentny co sa TV karty tyce ... mozno je problem este v nastaveni TV karty k driveru /options nieco=nieco/
      • Re: Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 02.03.2005 | 12:40
        Avatar petermi   Používateľ
        ta karta urcite hraje zvuk kedze vsetky zariadenia idu pod winom cize predpokladam aj to ze je spravne zapojena tie options som odkukal s abclinuxu a naskocil aspon obraz ale so zvukom si neviem rady kedze som teraz presiel na linux suse 9.2 tak zacinam od zaciatku a hned prvy problem sa rovna nvidia,tv kartu odlozim na neskôr
        • Re: Re: Re: HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TV 04.03.2005 | 11:55
          petermi   Návštevník
          tak som sa vratil k suse 9.1 pro kde mi konecne ide tv,nvidia a dokonca aj zvuk a mozem sa venovat aj uzitocnejsim veciam zvuk bol problem v tom ze trebalo dvihnut polozku aux v kamixe