Linspire 5

Sekcia: Ostatné 26.04.2006 | 12:07
janusinko   Návštevník
Zdravim vsetkych priaznivcov linuxu... Obraciam sa tu na vas, ci by nemal niekto prepalit, alebo dat stiahnut OS Linspire 5.Skusal som uz vsetko mozne, pozeral som na nete, ale nenatrafil som nikde, kde by sa dal tento system este stiahnut zadarmo.Ak ho niekto tu z vas vlastni, tak mi dajte prosim vediet, vdaka.
    • Re: Linspire 5 19.04.2006 | 14:03
      Avatar Martin FC6  Používateľ
      ja sa len pridavam,ak by niekto mal tu FREE spire :-D verziu Linspire tak by som si rad kupil a odskusal... Diky
      www.fedora.cz www.apple.cz
      • Re: Re: Linspire 5 19.04.2006 | 16:22
        Laco   Návštevník
        nuz ja som si vytvoril pekny suse kbfx button a nainstaloval linspire clear ikony a okennu dekoraciu a bolo :-) urcite to je lepsie ako cele komercne Linspire aj zo svojim C'N'R www.kde-look.org/content/show.php?content=30217
      • Re: Re: Linspire 5 19.04.2006 | 20:20
        Pepo   Návštevník
        Myslim ze mam aj free aj komercnu, ale nemyslim si ze ti nieco uslo. To CNR be brrrr. Pokial by si mal cestu cez PD darujem.
        • Re: Re: Re: Linspire 5 19.04.2006 | 23:37
          janusinko   Návštevník
          sevas, takze mas ten linspire 5? bol by som ti velmi povdacny, keby si mi ho mohol nejako spristupnit, alebo prepalit... aj by sme sa mohli dohodnut na nejakom financnom vyrovnani;o)
          • Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 00:11
            Pepo   Návštevník
            Takto...pozriem cez vikend ci to mam a aka je to verzia, ale myslim ze mam dve najnovsie, napis mi prosim niekedy v piatok na spaldono@alphaconsult.sk co sa tyka vyrovnania som pisal ze ma to vobec neocarilo, takze budem mat dobry pocit ked tie cd nemusim vyhodit. Ale fakt musim pozriet co to vlastne mam aby som ta nesklamal.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 02:07
              janusinko   Návštevník
              OK, aj tak vdaka za ochotu... no a mozno by som sa aj stavil za tebou, odkial to si, co je PD?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 02:35
                Pepo   Návštevník
                Prievidza,ale mozem to dorucit aj inde,viac v maili.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 03:56
                  janusinko   Návštevník
                  Myslel som si, ze to bude Prievidza, ale nebol som si isty.Keby sme toto rozoberali skor... uz dnes som mohol byt tam, kamoska dnes odchadzala autom na stredne Slovensko:)
    • Re: Linspire 5 20.04.2006 | 12:14
      Avatar hurfo Ubuntu 6.10  Používateľ
      Mam to niekde Doma tak ak mas zaujem tak napis mail a ja ti to napalim. Druha moznost je taka ze by som to (pre viacerych!) uploadol na nejaky file hosting.
      • Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 12:34
        janusinko   Návštevník
        Cau, to bolo pekne, ze napis mail.... a to si ho mam odkial vycucat?:) Ale inak, keby si to mohol dat na nejake ftp, bolo by OK:O)
        • Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 19:51
          Avatar hurfo Ubuntu 6.10  Používateľ
          Staci si kliknut na moje meno (oznacene mozrou farbou) a tam sa ti zobrazia podrobnosti o mne a je tam aj mail.
          • Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 21:47
            janusinko   Návštevník
            ved to som aj urobil a ani zakladny znak v podobe zavinaca sa tam neobjavil:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 22:22
              Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
              @ tam nie je ale máš tam AT a v tom istom riadku aj DOT
            • Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 21.04.2006 | 09:31
              Avatar hurfo Ubuntu 6.10  Používateľ
              Netreba hladat zavinace ale citat. Ked sa pozries lepsie je tam aj vysvetlenie.
      • Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 15:22
        Avatar Martin FC6  Používateľ
        no myslim ze by to bolo super niekde na megaupload alebo rapidshare alebo podobne....daj vediet ked to niekde das, chcem to vyskusat.
        www.fedora.cz www.apple.cz
        • Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 21:57
          skywaker   Návštevník
          Ja mam len taku malu otazocku co je take dobre na Linspire v porovnani s Kubuntu? Ja tiez rad skusam distra ale fakt neviem ci by to bolo legalne dat na ftpcko. lukas.
          • Re: Re: Re: Re: Linspire 5 20.04.2006 | 22:49
            Laco   Návštevník
            linspire je viac ako rok stare a podla mna to nieje nic moc aj ked ma par vychytavok...to radsej uz pockat na novu verziu 5.1
          • Re: Re: Re: Re: Linspire 5 21.04.2006 | 10:20
            ferjo   Návštevník
            V porovnani s ostatnymi distramy ma jednu vyhodu, je postavene tak, ze v nom mozes pouzivat programy urcene pre Woknous. Ale urcite nieje free, a pokial niekto chce kupit,tak najblizsi je asi polsky predajca, adresu si nepamatam. Cena je okolo 1500sk.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 21.04.2006 | 10:51
              skywaker   Návštevník
              Prave vcera som stiahol a nainstaloval si nemecky CCux je postaveny an rpm a pouziva Smart package manager........ Smart vie stahovat viac veci naraz takze super. P.S. Radsej si najdite nejake volne distro ako ja ...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 25.04.2006 | 01:34
              janusinko   Návštevník
              To znamena, ze na tomto linuxe mi pojde napriklad winamp, alebo hocijake ine programy urcene pre Windows?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 25.04.2006 | 11:36
                skywaker   Návštevník
                Cau ludkovia. Poculi ste uz ze Linspire spustilo community verziu FreeSpire ktore bude free?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 26.04.2006 | 11:37
                ferjo   Návštevník
                janusinko napisal: To znamena, ze na tomto linuxe mi pojde napriklad winamp, alebo hocijake ine programy urcene pre Windows? --Ano! Je presne na to vytvoreny.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Linspire 5 26.04.2006 | 12:07
                  janusinko   Návštevník
                  Vdaka, tak potom ho beriem 30-timi prstami:) Netreba hladat presne urcene obdobne programy na linux, ako NERO, Girder a podobne.