Zprovozneni wifi(Suse 10) - ovladac mam instalovan

Sekcia: Hardware a Drivery 12.05.2006 | 16:34
Marek   Návštevník
Dobry den, nainstaloval jsem si Suse Linux 10.0 (prostredi KDE), instalace probehla v poradku az na Wifi kartu. Nainstaloval jsem si tedy pres konsoli ndiswrapper a windows ovladac me wifi karty. Vse je v poradku (kdyz zadam v konsoli prikaz "ndiswrapper -l", ta mi to vypise ze je ovladac naistalovan), ale bohuzel ted nevim kde se v ovladacim centru (nebo nekde jinde) da ta wifina zprovoznit. Mel jsem pred tim Mandrivu 2006 a tam v ovladacim centru byla polozka sitova zarizeni, kde mi to nabizelo primo ten windows ovladac. Muzete mi prosim nekdo poradit, kde a jak se to nastavuje. Diky moc.
    • Re: Zprovozneni wifi(Suse 10) - ovladac mam instal 12.05.2006 | 13:07
      t0ms   Návštevník
      v YaSTe by to malo ist...
      • Re: Re: Zprovozneni wifi(Suse 10) - ovladac mam in 12.05.2006 | 15:37
        Marek   Návštevník
        V YaSTe jsem to zkousel, ale nikde tam neni ten win ovladac, ktery jsem pridal ndiswrapperem? Nevite jak by se to dalo udelat jinak? Diky.
        • Re: Re: Re: Zprovozneni wifi(Suse 10) - ovladac ma 12.05.2006 | 16:34
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          hm, este mi napada nastavit WiFi kartu rucne. Podla mna sa to ale musi dat cez YaST (skus pockat, kym Ti podari niekto, kto pouziva SuSE...).
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte