instalacia SuSE

Sekcia: Ostatné 23.05.2006 | 12:20
barbadoss   Návštevník
chcem si nahodit na svoj pocitac Linux SuSE. z internetu sa da stiahnut zadara bud 6 cd (co by mi trvalo vecnost), alebo len 1 cd s naslednou instalaciou cez net. ma niekto skusenosti s tym instalovanim cez internet? teda hlavne: 1) ako dlho to priblizne trva? (mam celkom rychle pripojenie, viem ze to zalezi od toho co chem, ale tak orientacne) 2) ak to trva dlho, da sa to robit na niekolko krat? 3) mate nejake argumenty (z osobnej skusenosti) proti takemuto sposobu instalacie? vopred dik.
    • Re: instalacia SuSE 23.05.2006 | 10:04
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      trvat to bude naozaj podla toho co si povyberas. od toho zalezi aj to, ci sa ti to vyplati. neviem to urcite, SuSE som neskusal, ale malo by sa to dat robit na niekolko krat. instalator si tie balicky niekam stahuje a druhykrat nestahuje co uz ma. mozes si to vyskusat, stopni instalaciu po stiahnuti niekolkych balikova a skus to znovu.
      Debian. apt-get into it…
    • Re: instalacia SuSE 23.05.2006 | 11:19
      Avatar titanik mint  Používateľ
      mne to trvalo priblizne 2 hod. Kedze som to potreboval viac krat stiahol som to na iny pocitac a instaloval z neho. Bolo to o dost rychlejsie.
    • Re: instalacia SuSE 23.05.2006 | 12:20
      Tomas Hanzel   Návštevník
      No pri zakladnej instalacii a pri mojich dalsich veciach typu Skype, Stratagus, Wine, kompilator, jadro, veci na vyvoj to bolo cez 4 hodinky. Na pokracovanie mi to neslo.... ziaden argument, len poznamka, hladaj dobry volny server... AMD SEmptron 2400+ DDRAM 512