Poslanie na e-mail

Sekcia: Programovanie 30.05.2006 | 22:02
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
Ahoj... zas otravujem :) potreboval by som (pravdepodobne PHP) co by poslalo formular na moju mailovu adresu... uz som to kedysi davno robil, ale fungovalo to len cez outlook... nefungovalo to len tak samo... takze potrebujem skript, ktory by poslal nejake informacie v nejakom takomto textiku na moju mailovu adresu (shoferek@gmail.com) meno=jano priezvisko=mrkva vek=99 pohlavie=muz icq=123456789 email=mrkva@mrkva.sk dopredu dakujem... a je to pre dobru vec :)
    • Re: Poslanie na e-mail 30.05.2006 | 19:41
      Jaro   Návštevník
      function htmlmail($prijemca, $prijemca_meno, $odosielatel, $odosielatel_meno, $predmet, $telo) { if($prijemca_meno != '') $komu = '"'.$prijemca_meno.'" '; else $komu = $prijemca; if($odosielatel_meno != '') $od = '"'.$odosielatel_meno.'" '; else $od = $odosielatel; $iso = "µ¾®»«¹©¥"; $win = "¾žŽšŠ¼"; for ($i=1; $i
    • Re: Poslanie na e-mail 30.05.2006 | 19:47
      Jaro   Návštevník
      Hm, tak trochu sa to nepodarilo, mozes si to pozriet cele tu: http://mails.uniadult.com/index.phps
      • Re: Re: Poslanie na e-mail 30.05.2006 | 20:08
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        moc dik len... netusim kam to hodit a taaak... nie som do PHP moc expert ;)
        • Re: Re: Re: Poslanie na e-mail 30.05.2006 | 22:02
          Jaro   Návštevník
          Spravis si formular v html, ten sa ma potom poslat na ten script, ktory som ti dal a ak tak mozes este dat nieaky redirect po uspesnom odoslani. Ak nieco, napis mi na jabber bebe.casting@gmail.com, ICQ: 259-120-212, MSN: gavial@centrum.sk