problem PSC 1410

Sekcia: Hardware a Drivery 07.06.2006 | 13:22
pegast   Návštevník
Tento moj problem nie je spojeny s Linuxom ale mozno niekto pomoze... Vsetko islo ok az dovtedy co som do nej nasunul cudziu farebnu napln (testy cudzej naplne) a ked som vratil naspat svoju tak mi blika kontrolka atramentu a zariadenie po zapnuti okamzite vykonava zarovnavanie trysiek. To by nebol problem, lenze ono to zarovnanie nedokonci lebo po stlaceni scanovacieho tlacitla sa nic nedeje a blika si to dalej a tym padom vykazuje nadalej chybu farebnej naplne. Je mozne tlaciaren nejako zresetovat, lebo asi v nej ostal nejaky blok po testoch. Nepomaha ani dlhodobe vypnutie. Moja napln je plna a nova, cize nerecyklovana.
    • Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:03
      m0d0r   Návštevník
      mozem ti povedat iba co uz danvo vies ;D pouzivaj iba originalne komponenty || prislusenstvo :D Tu ti uz mozno ani zaruka nepomoze ked im povies ze si tam vlozil neoriginalnu napln ;DD (ale ked im to nepovies tak mozno nie ;DD)
      • Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:37
        pegast   Návštevník
        ja nie som pako, ta cudzia napln bola taka ista - original, akurat ze bola uz doplnena, len robila kolegovi to iste co teraz mne.
        • Re: Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:39
          m0d0r   Návštevník
          doplnena ?:) ?:) ?:) hmmmm a to je tym padom original ?
          • Re: Re: Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:45
            pegast   Návštevník
            Chcel som radu a nesiel som niekoho, kto rozmysla ako vyrobca naplne. Naplnena uz nie je original? Nema tie iste creva? Ked dotankujes auto, uz to nie je to iste auto - original? Uvazuj ako spotrebitel a nie ako vyrobca - zlodej! A diki za radu, fakt si mi pomohol...
            • Re: Re: Re: Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:49
              m0d0r   Návštevník
              tak sorry nechcel som ta rozhnevat dnes mam mozno taku divnu naladu ;D. Pomoct sa s tym asi neda mozno iba v servise pretom som takymto sposobom pisal PS: ked das do auta na benzin naftu ,tak ti to asi velmi nepomoze.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:56
                pegast   Návštevník
                Ja pouzivam atrament firmy INKTEC a to je uz niekto, asi by neriskoval existenciu nekvalitnymi atramentami. A ked uz sme pri plneni, preco nevymysli plniace sady original vyrobca a bolo by po probleme alebo nova napln pri odovzdani starej za cenu atramentu?... Videl som foto na jednom smetisku s opotrebovanymi naplnami a prehrabavalo sa tam niake decko - super pre svet aj pre neho samotnoho - tolko jedov nenaslo nikdy predtym. Dalo by sa vsetko ale oni chcu zarabat a nie si robit problemy so starou naplnou, nemyslis?
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 14:51
                  m0d0r   Návštevník
                  toto je uz filozoficky problem ktory mi dvaja asi nevyriesime ;DDD
      • Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:42
        pegast   Návštevník
        ja nie som pako, ta cudzia napln bola taka ista - original, akurat ze bola uz doplnena, len robila kolegovi to iste co teraz mne.
      • Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:47
        pegast   Návštevník
        ja nie som pako, ta cudzia napln bola taka ista - original, akurat ze bola uz doplnena, len robila kolegovi to iste co teraz mne.
      • Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:52
        pegast   Návštevník
        ja nie som pako, ta cudzia napln bola taka ista - original, akurat ze bola uz doplnena, len robila kolegovi to iste co teraz mne.
      • Re: Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 13:57
        pegast   Návštevník
        ja nie som pako, ta cudzia napln bola taka ista - original, akurat ze bola uz doplnena, len robila kolegovi to iste co teraz mne.
    • Re: problem PSC 1410 04.06.2006 | 14:04
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      Ja som mal ten istý prolém s PSC 1110. 2 roky som veselo tlačil cca 1450 strán. Doplňal som len farebnú originálnu náplň. Potom mi došla aj čierna a keď som ju dopnil bolo tak ako je to vyššie popísané. Riešenie: Kúpil som originál čiernu náplň a je to OK. Typ: Spravte si test. Stalčte naraz Storno a kopírovať farebne (tak to mám na PSC 1110). Dovidenia
    • Re: problem PSC 1410 07.06.2006 | 13:22
      Sunny   Návštevník
      Niektore naplne od HP mali napr. v sebe informaciu, do kedy (datum) su pouzitelne ...