Problem s bootvanim SuSE 9.2

Sekcia: Ostatné 14.03.2005 | 14:19
reach   Návštevník
Dobry den, stiahol som si ISO image SuSE 9.2 (3.2 GB) z internetu (ftp://ftp.sh.cvut.cz/SuSE/i386/9.2/iso/). Skontroloval som velkost stiahnuteho suboru aj md5 checksum. Vsetko sedelo. Vypalil som image na DVD, restartol pocitac no pri bootovani zacne zacne citat z DVD ale nenabootuje. Zacne bootovat normalne z HDD. Netusim kde moze byt problem. PS: v BIOSe som nastavil aby najprv bootoval z DVD. Napaloval som to na NEC 3250A cez program Nero 6.6.0.3 Momentalne mam system Win XP Pro + Red Hat Enterprise 3.0 s boot managerom GRUB. Moj ciel je vymazat Red Hat a na jeho miesto nahodit SuSE.
    • Re: Problem s bootvanim SuSE 9.2 14.03.2005 | 00:29
      csantibo   Návštevník
      Tak toto presne poznam .A mozem ti povedat ze to iso aj s dvd mozes hodit do kosa.Ja som to stahoval mesiac lebo az na treti krat sa mi podarilo stiahnut. Tak sa pusti do toho este raz a mozno budes mat stastie a tebe sa to podari uz na druhy krat. Alebo mi odpis a mozem ti to SuSE9.2 poslat:tibor@netka.sk
    • Re: Problem s bootvanim SuSE 9.2 14.03.2005 | 14:19
      indian   Návštevník
      no mne sa to podarilo na prvy krat. akurat na nete som musel najst ridmi ako zmenit meno jedneho suboru, lebo sa to bilo pri prepinaci -J. Napaloval som to pod linuxom a instaloval na tom istom stroji.