SUTAZ!!!

Sekcia: Ostatné 12.07.2006 | 15:28
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
Ahoj ahoj. neviem ci tu toto bolo, ale tak mozeme si zasutazit :) kto prvy odpovie na vsetky otazky na moje ICQ 258126362, vyhra original CD ubuntu alebo kubuntu (podla vlastneho vyberu). Tak a tu su otazky: 1) Cim sa preslavil Jordan Mechner? 2) Ako sa nazyva mimoriadne znama linuxova distribucia z USA, ktoru u nas asi nikto nepouziva? 3) Mandriva vznikla spojenim dvoch firiem. Prva je Mandrake, a aka je ta druha? 4) Ako sa nazyva znama Linuxova distribucia odvodena od Ubuntu, urcena pre skoly? 5) V akej verzii Windows sa prvykrat objavila ponuka Start? 6) Ako sa nazyva prehliadac urceny nativne pre menej zdatnych uzivatelov PC, ktory je postaveny na knizniciach gnome? 7) Kolko ludi navstevuje stranku linuxos.sk denne, podla udajov linuxos? :-) 8) Kolko maximalne znakov moze mat titulok v predmete spravy na forach Linuxos? 9) Ako sa vola clovek, ktory ma na svedomi hry Transport Tycoon alebo Rollercoaster Tycoon? 10) Napíšte meno aspoň jedného kopca v okolí sídla Microsoftu A kde najdete odpovede? Staci sa len dobre poobzerat, pohrabat po nete, a mate to :-)
    • Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 11:44
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      chlapce, tak toto je moc este si nepocul o google?
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 11:48
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        pocul :) a tam par veci najdes :) len tak ze ak chces CD zadarmo :) ja tieto veci samozrejme viem
        • Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 11:51
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          no to je motivacia... ale nic, mna sa to netyka. a uz vidim v ktorej otazke je problem (2)
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:00
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ta druha sa da lahko zistit - staci sa pozriet na stranku kde je o distribuciach poisane vela a zapne ti to :) ej som toho poradil akosi primoc :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:09
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              nezapne. a pochybujem, ze je "mimoriadne znama" a vobec netusim definiciu "asi nikto".
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:13
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                mimoriadne znama - v prvej desiatke najznamejsich, a ze asi nikto je preto, lebo som nevidel na forach nic o tejto distribucii a kazdy linuxak, ktoreho poznam, sice o tom pocul, ale nepouziva to
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:18
                  Avatar uid0 Debian  Používateľ
                  kazda z prvej desiatky uz bola na fore spomenuta
                  Debian. apt-get into it…
    • Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 11:50
      Avatar nardew debian  Používateľ
      stano stano stano
      • Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:01
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        andrej andrej andrej :-)
        • Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:35
          Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
          Anketky a súťaž svedčia o tom, že mládež má prázdniny a uhorková sezóna sa začala... Čo nás ešte čaka?
        • Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:35
          Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
          Anketky a súťaž svedčia o tom, že mládež má prázdniny a uhorková sezóna sa začala... Čo nás ešte čaka?
          • Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 12:43
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            podla mna stale rovnaka uhorkova sezona ako vzdy...
            Debian. apt-get into it…
            • Re: Re: Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 13:02
              Ykso   Návštevník
              uz sa mi to nechce tolko odpovedat Stano, co budem tebe pisat odpovede tak za ten isty cas si to cd stiahnem z netu a vypalim :-D
    • Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 13:26
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      nahrada za toho patrika z minuleho leta? :)
      • Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 14:43
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        patrika nepoznam... zatial :)
      • Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 14:45
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        patrika nepoznam... zatial :) momenticek... nahodou one... toto... nie je ten patrik? http://www.linuxos.sk/zobraz_prispevok.php?forumid=10476 hmmm asi aj odpoved na 2. otazku je tam :D
        • Re: Re: Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 15:05
          Avatar nardew debian  Používateľ
          lol..
    • Re: SUTAZ!!! 12.07.2006 | 15:28
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      ok, myslim, ze toto nema zmysel, kto chce tak radsej si to UBUNTU objedna a ma ho bez namahy ;)
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte