co je so shakalom?

Sekcia: Ostatné 21.07.2006 | 19:56
100   Návštevník
Co je so shakalom? V akom stave je ten projekt? Mohla by byt na stranke projektu uverejnena aj verzia suboru ktory je momentalne na stiahnutie aby bolo vidno ci sa nieco deje?
    • Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 11:03
      WlaSaTy   Návštevník
      uhorkova sezona, leto je urcene na relax a nie na pracu. a najme ak to ludia robia vo svojom volnom case, tak by sme im mali vyslovit podakovanie a obdiv. 1'st :-)
      • Re: Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 21:51
        100   Návštevník
        Ja im obdiv vyslovujem ale keby tam dali najnovsiu verziu tak by s tym ludia ktori nemaju prave co robit mohli pomoct ;-) Ta verzia je tam este z aprila.
        • Re: Re: Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 22:39
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Hej, ja viem :-(. Ale momentalne na Shakali prebieha tak rychly vyvoj, ze by vydanie zdrojovych kodov nemalo vyznam (aj tak tie patche by boli za den nepouzitelne...). Na konci leta (mozno aj skor), vsetko zverejnime a ukazeme online demo (linuxos.sk :).
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 21.07.2006 | 01:10
            WlaSaTy   Návštevník
            opaleny po dovolenke alebo cez prazdniny?
          • Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 22:50
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            mozno by za to stalo pouzit cvs alebo subversion na zdielanie zdrojakov...
          • Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 22:50
            100   Návštevník
            OK, vdaka za odpoved :-) Ale obcas by ste mohli (ked ste uz zverejnili tu stranku so screenshotmi) aj zverejnit novsie verzie kodu aby sme boli priblizne informovani ako to ide. A nech sa dari aby to bolo spustene v ocakavanom termine :)))
            • Re: Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 20.07.2006 | 23:50
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              man by potesilo ak by vzali na vedomie moje pripomienky tu: http://www.linuxos.sk/zobraz_prispevok.php?forumid=32694
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 21.07.2006 | 19:28
                dobo   Návštevník
                sa nepokakaj...stále niečo máš...aaachq
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 21.07.2006 | 19:56
                  Avatar uid0 Debian  Používateľ
                  lebo ty si vzdy so vsetkym spokojny...
                  Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: co je so shakalom? 21.07.2006 | 00:21
                luzr   Návštevník
                shakal skapal :)
    • Re: co je so shakalom? 19.07.2006 | 21:47
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      verzia na stiahnutie je hodne stara :) skusal som to, aj som pytal novsiu a nic...
      Debian. apt-get into it…