Pomale USB

Sekcia: Hardware a Drivery 22.07.2006 | 15:09
Avatar M N OpenSUSE 11.0 / OpenSUSE 11.1  Používateľ
Mam problem s rychlostou nahravania na MP3 prehravac. Priemerne dosahuje asi 130 kB/s. Na XP mi to ide 1500 kB/s. Pouzivam Suse 10.0, automaticky ho pripoji, identifikuje ho ako Meizo x3 HS (tak isto ako v XP). Verzia USB: 2; rýchlost prenosu: 480 Mbit/s. Vie niekto poradit, co s tym?
    • Re: Pomale USB 22.07.2006 | 14:35
      55.lukas   Návštevník
      pokiaľ si správne pamätám, SUSE ma problém s usb synchronizáciou. Daj si v google vyhľadať SLOW USB SUSE alebo niečo podobne a mal by si nájsť riešenie. Spočíva vo vytvorení nejakého súbora. Je to celkom jednoduché, ale robil som to asi 6 mesiacov dozadu, tak si to už moc presne nepamätám.
      • Re: Re: Pomale USB 22.07.2006 | 15:01
        Avatar M N OpenSUSE 11.0 / OpenSUSE 11.1  Používateľ
        je to vysvetlene na stranke http://wiki.cynapses.org/index.php/TIP_Mounting_hotplugged_devices_without_sync len neviem co znamena bod c.3: Adjust the line
        • Re: Re: Re: Pomale USB 22.07.2006 | 15:09
          55.lukas   Návštevník
          Všimni si 7 riadok toho fdi súboru čo máš vytvoriť. Je tam na konci ==UUID==. Bod 3: according to your hardware. Run 'lshal' to retrieve the "volume.uuid" and enter this id instead of ==UUID== Ja som pochopil: Spusti lshal (čo netuším čo je, ale bude to príkaz v termináli) aby si dostal "volume.uuid" a vlož toto id (asi číslo - identifikačné) namiesto ==UUID. Ja som našiel návod, kde som nič také nerobil. Ale to bolo dávno. Neviem, skús prejsť či náhodou dačo ešte nenájdeš.