mp3 prehravac

Sekcia: Hardware a Drivery 14.08.2006 | 23:42
hacker   Návštevník
Prosi pomozte mi napojit moj mp3 prehravac mam inovix 512mb a nejdem mi pripojit ani ako sda ani ako sdb. Prosim pomozte mi. On mi ho zobrazi a mozem kopcit ale ked ho cez prikaz umountnem tak mi nevymaze co som tam mal. Takze teraz tam nemam nic a mam zaplnene 92% pamete. Please help. Mam ubuntu 6.06.
    • Re: mp3 prehravac 14.08.2006 | 19:39
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      stlac CTRL+H a zmaz adresar .Trash(nieco). Ono si totiz tie "zmazane" subory prehadzuje len do kosa, ktory ti umiestni v aktualnom adresari, takze potom mas na mp3 0 pesniciek a 0 MB volenho miesta :)).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: mp3 prehravac 14.08.2006 | 20:10
        hacker   Návštevník
        no hej ale mne to islo aj tak ze som si klikol na ikonu prehravaca a dal som umount a vtedy mi zacalo zapisovat vsetky pesnicky a vymazalo co sa vymazat malo teraz mi to pise chybu. umount: it seems /media/usbkey is mounted multiple times Tak neviem co mam spravit a v fstabe to mam takto /dev/sdb /media/usbkey vfat auto,user,sync 0 0 Poradte ak mozete. Dik
      • Re: Re: mp3 prehravac 14.08.2006 | 20:19
        hacker   Návštevník
        a preco sa mi to chova ako jednotkove usb ked mi to slo ako dvojkove? Nechapem strasne dlho mi to kopiruje pesnicky
    • Re: mp3 prehravac 14.08.2006 | 23:41
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      dmesg | grep sda pravdepodobne to bude sda. vyskusaj pripojit particiu sda1 mkdir /mnt/usb mount -t vfat /dev/sda1 /mnt/usb
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: mp3 prehravac 14.08.2006 | 23:42
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        ale neviem ako odrbat to automaticke pripajanie. skus dat na zaciatok toho riadku v fstab #
        Debian. apt-get into it…