!HELP! Spustenie Firestarteru pri štarte Ubuntu

Sekcia: Konfigurácia 25.08.2006 | 09:34
Ryzo   Návštevník
Chcel by som sa spýtať ako spusťiť Firestarter (GUI pre iptables) po štarte ubuntu(6.06), tak aby sa zobrazil v hornej lište. Za odpoveď thx. mailto: tomas/bodka/pruzina/zavinac/gmail/bodka/com
    • !HELP! Spustenie Firestarteru pri štarte Ubunt 23.08.2006 | 22:44
      Ryzo   Návštevník
      Chcem len dodať, že pri pripojení používam Microcom AD - 2622 a nepripájam sa cez ppp0 ale nas0 . Po nakonfigurovaní cez ppp0, firestarter funguje, ale keďže sa pripájam cez nas0 (na ktorý sa nedá firestarter nakonfigurovat) pri pripojení sa nespustí. PS. Sry trocha som to zkomplikoval, že??
      • Re: !HELP! Spustenie Firestarteru pri štarte Ubunt 25.08.2006 | 09:34
        lubo   Návštevník
        Nevidim dovod aby sa ti firestarter(gui) spustalo pri kazdom starte.Staci ho spustit ked chces len nieco prekonfigurovat.Co sa tyka pripojenia tak je to tak ako ma byt cize cez ppp0.
    • Re: !HELP! Spustenie Firestarteru pri štarte Ubunt 24.08.2006 | 22:00
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      To, pokud vim, nejde. Ale muzes si nastavit spusteni Firestarteru znovu pri prihlaseni a je tam nekde v nastaveni volba... eh... nejsem doma :) VNC rulez :) Takze, v nastaveni je polozka Firewall a tam "Spusteni a perzistence" a tam si nastavis chovani pri opetovnem spusteni Firestarteru. Jo je potreba ho pri prihlaseni spoustet pres sudo (resp. gksudo / ksudo, ci jak se ta KDE vec jmenuje)
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!