POMOC S INSTALACIOU

Sekcia: Ostatné 30.09.2006 | 03:17
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den. Mam velmi zavazny problem. BIOS mam spravne nastaveny, no a po odkliknuti start or install kubuntu, mi zacne loading, potom to prestane a vypise mi ciernu obrazovku, na ktorej sa da pisat, samozrejme ze to nema ziadnu odozvu, som lajk, tak prosim o radu, surne! Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: POMOC S INSTALACIOU 28.09.2006 | 15:36
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Prepacte, zabudol som povedat, mam kubuntu z tejto stranky z clanku "ja ubuntu , ty ubuntu" a v BIOSE som nastavoval len boot z cdcka. Dakujem
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Re: POMOC S INSTALACIOU 28.09.2006 | 18:11
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        ake mas to CD? stiahol si si ho z netu? mozno sa zle vypalilo... mozes skusit skontrolovat cd na chyby. ak bude chyba tak stiahni a vypal este raz ak mi preplatis postovne a pridas nejaku korunku tak Ti Ubuntu aj Kubuntu poslem prvou triedou (original poslane cez cannoctical) takze Ti to pride uz zajtra
        • Re: Re: Re: POMOC S INSTALACIOU 29.09.2006 | 10:25
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          No, ja skusim este raz stiahnut a napalit ... A ak to ani po dalsich dvoch vypaleniach nepojde tak sa tu este ozvem. diky za rady ;-)
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Re: Re: Re: POMOC S INSTALACIOU 29.09.2006 | 13:59
            orb   Návštevník
            zdravim.chcem si nainstalovat ubuntu 6.06.1,stiahol som cd,vypalil na RW dal boot,vsetko v pohode nabehlo ale pri nacitavani kernelu mi pri loadingu hardware drivers dalo failed...ale spustilo sa to,skusil som nainstalovat ale pri vybere klavesnice mi to tam stoji,loadinguje ale nenahodi ziadnu klavesnicu.pri vypinani mi vypise periodic command scheduller failed.co vy na to?dakujem za odpoved.
            • Re: Re: Re: Re: Re: POMOC S INSTALACIOU 29.09.2006 | 16:44
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              tak ako kamarat nad tebou... nabootuj to cd a daj skontrolovat na chyby (v tom menu ako je instalacia, instalacia v safe mode... take cierne pozadie este)
              • POMOC S INSTALACIOU 30.09.2006 | 03:17
                orb   Návštevník
                tak skusil som aj skontrolovat cd,vypalit este raz,dal som full erase,pomale napalenie.ale nic.dokonca som si stiahol kubuntu 6.06.1 a to ma ani nenahodilo na plochu,tiez loading hardware drivers failed.ja si myslim ze mam v poriadku hw,netreba odpojit od usb modem?mam vigora 318,alebo vypisalo mi na konci toto:cpu frequency scaling not supported.skuste mi niekto pomoct cez icq 274699228.vrela vdaka.