Aktualizacia databazy urpmi

Sekcia: Konfigurácia 11.10.2006 | 00:55
miro277   Návštevník
Chcem si aktualizovat urpmi, siel som cez Easyurpmi, hodil som tam zaradom prikazy, teda prvy zdroj "update sa aktualizoval, druhy uz nie, hodilo mi to takyto vypis: pridaný zdroj main zápis konfiguračného súboru [/etc/urpmi/urpmi.cfg] preverovanie synthesis súboru [/var/lib/urpmi/synthesis.hdlist.Installation CD1(cdrom1).cz] preverovanie synthesis súboru [/var/lib/urpmi/synthesis.hdlist.Installation CD2(cdrom2).cz] preverovanie synthesis súboru [/var/lib/urpmi/synthesis.hdlist.Installation CD3(cdrom3).cz] preverovanie synthesis súboru [/var/lib/urpmi/synthesis.hdlist.updates.cz] získavanie zdrojového hdlist (alebo synthesis) pre "main"... ftp://mandrake.contactel.cz/Mandrakelinux/official/2005/i586/media/main/media_info/hdlist.cz ...získavanie zlyhalo: curl: (67) Access denied: 530 získavanie zdrojového hdlist (alebo synthesis) súboru zlyhalo nebol nájdený hdlist súbor pre zdroj "main" preverovanie synthesis súboru [/var/lib/urpmi/synthesis.hdlist.main.cz] problém s čítaním synthesis súboru pre zdroj "main" nájdených 1 hlavičiek v dočasnej pamäti odstránenie 0 nepotrebných hlavičiek z dočasnej pamäte zápis konfiguračného súboru [/etc/urpmi/urpmi.cfg] nemôžem aktualizovať zdroj "main" tak neviem, ci je nieco zle u mna, alebo na "easyurpmi", alebo je zatazeny contactel... Mam pockat a skusit neskor, alebo to riesit inak? Dakujem
    • Re: Aktualizacia databazy urpmi 10.10.2006 | 23:51
      Avatar miro277 Mandriva 2009.1  Používateľ
      ziadna reakcia... v kazdom pripade som sa rozhodol prejst na Mandrivu 2007
      http://www.grains.sk
      • Re: Re: Aktualizacia databazy urpmi 11.10.2006 | 00:23
        WlaSaTy   Návštevník
        a mala by byt nejaka reakcia? skus si otvorit v hociktorom ftp klientovi (ci uz web browser alebo riadkove ftp, popripade ncftp) danu url a budes mat o dovod prejst na 2007 :-) ale nevylucujem ze to nezmizlo zo vsetkych zrkadiel ...
        • Re: Re: Re: Aktualizacia databazy urpmi 11.10.2006 | 00:35
          Avatar miro277 Mandriva 2009.1  Používateľ
          ano mala byt nejaka reakcia :) presne takato. Chcel som oznacit otazku ako vyriesenu ale zadal som ju neprihlaseny, tak sa neda...
          http://www.grains.sk
          • Re: Re: Re: Re: Aktualizacia databazy urpmi 11.10.2006 | 00:55
            WlaSaTy   Návštevník
            :ano mala byt nejaka reakcia :) presne takato. dalsi adept na platenu podporu, myslim ze dalsie poznamky su zbytocne.