gxime

Sekcia: Ostatné 11.10.2006 | 21:42
majo   Návštevník
stiahol som si gsine ale po spusteni mi len na monitore ukaže obrazok a ako sa spušta ale vzapeti mi to hned zmyzne. Za každe ako kliknem na ikonu gxine mi to v priečinku doma vitvori novu ikonu z obrazkom niakej bomby a z nazvom core,3860 tie čisla sa menia a ikoni sa pridavaju zakažde ked skušam spustit program gxine už ich tam mam asi 8 neviete čo stím aby to šlapalo diiik
    • Re: gxime 11.10.2006 | 20:34
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      pusti konsole\gnome-terminal\xterm a z tadial spusti gxine, co vypise hod sem.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: gxime 11.10.2006 | 20:45
        majo   Návštevník
        ?? čo mám spuistit ved ani neviem čo to je a kde to najdem
        • Re: Re: Re: gxime 11.10.2006 | 20:50
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          ok, tak trosku od zaciatku :). Niekde v menu mas program nazvany Gnome-terminal alebo Konsole (pravdepodobne v sekcii systemove nastroje a Terminaly). Ten program spusti a dostanes nieco ako toto. Napis tam "gxine" a stlac ENTER. To co ti tam vypise, tak to sem skopiruj.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: gxime 11.10.2006 | 21:01
            majo   Návštevník
            aha dakujem vypisalo mi to toto gtkvideo: couldn't open video driver Chyba segmentácie (core dumped) to znamena že to mam asi naprt že ??
            • Re: Re: Re: Re: Re: gxime 11.10.2006 | 21:42
              WlaSaTy   Návštevník
              asi si stiahol balik ktory nebol pre tvoju distribuciu.