wine-dvdshring

Sekcia: Konfigurácia 16.10.2006 | 16:39
majo   Návštevník
Nainstaloval som dvdshrink cez wine ale ak ho spustim a dam open disc tak mi disc nenajde viete jak to spravit abz mi to disc v cdroom otvorilo
    • Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 12:51
      gabriel   Návštevník
      v nastaveniach wine si naklikaj aby ti spúšťalo shrink ako win XP a samozrejme dozri aby DVD bolo pre spustením shrinku pripojené.
      • Re: Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 13:47
        Avatar thinos Mandriva / fluxbox /  Používateľ
        problem je este myslim v tom ze ked najde dvd napise chybu ze nema nejake ovladace, aspon pri mne to tak bolo. co neskusite nejaky program na zalohovanie dvd priamo pre linux?
      • Re: Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 14:55
        majo   Návštevník
        ale ja nemam samotni program wine ja ho nemam kde v nastaveniach nastavit ja len vloyim cd s programom exe a na subor exe kliknem a opita sa ma to kde to chcem otvorit alebo ako napisem wine a instaluje sa to
    • Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 14:02
      Avatar chembro   Používateľ
      • Re: Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 15:14
        majo   Návštevník
        no skusal som to ale pri instalacii sa ma to pita kam to mam nainstalovat tak klasicki do program files lebo inde mi to nejde a potom to uz ide akurat si mzslim ze mi to nevie najst napalovacku lebo mi to vipise v sekcii source teda tam kde by som mal mat vipisanu napalovacku no devices detekted
        • Re: Re: Re: wine-dvdshring 16.10.2006 | 15:54
          Avatar M@trixX Mandriva 2007.1  Používateľ
          Nastaveniach musis nastavit tvojej napalovacke vyndowsove pismenko.
          • wine-dvdshring 16.10.2006 | 16:39
            majo   Návštevník
            stiahol som si k9copz lebo ten shrink to nemam sancu nechce najst cdroom alek9copy mi yas vipise error dvdauthor error neviete co stim nechce mi to ukladat filmi na disc