nvidia

Sekcia: Hardware a Drivery 25.10.2006 | 12:24
stenčo   Návštevník
Zdravim ludia Potreboval by som pomoct Nahodil som Kubuntu ale mam problem s grafikou GeForce 6800 Neviem pre nu nainstalovat ovladac Nvidia Skusal som to viacerymi sposobmi ale bud sa nic nestalo alebo po restatrte mi nenabehne kubuntu Mohol by mi niekto pomoct p.s: poprosim vysvetlovat ako pre lamu
    • Re: nvidia 23.10.2006 | 19:58
      rooter   Návštevník
      system -> sprava -> synaptic package manager nechaj si vyhladat nvidia, nainstaluj a voila! :)
      • Re: Re: nvidia 25.10.2006 | 12:22
        thsomash   Návštevník
        rooter: kubuntu nepouziva synaptic ale adept. zapni a daj hladat nvidia. myslim ze tam bude nvidia-glx. nainstaluj. potom edituj /etc/X11/xoorg.conf zmen nv na nvidia koniec
        • Re: Re: Re: nvidia 25.10.2006 | 12:23
          thsomash   Návštevník
          zle som napisal mat tam byt xorg.conf sorac. dufam ze by si pochopil aj tak
    • Re: nvidia 24.10.2006 | 01:45
      Grawp   Návštevník
      stiahni si si najnovsi driver z nvidia stranky. je to pekna instalacka akurat ze nebudes mat o nej zaznam v RPM katalogu (vola sa to rpm catalog ze??) zapni si svoj linux hod sa do prazdnej negrafickej session - CTRL-ALT-F1,2,3,4,5,6 a ako root spusti prikaz init 3 a potom sh nvidiainstalacka. inac precitaj si manual na www.nvidia.com.
      • Re: Re: nvidia 25.10.2006 | 12:24
        thsomash   Návštevník
        ma kubuntu. tam ma deb balicky.