Problemi s Windowsom po nabootovani linuxu s CD

Sekcia: Ostatné 09.11.2006 | 00:27
Michal   Návštevník
Ahojte mam mensi problem. Nabootoval som si linux len z CD a ked som linux vypol a chcel prejst do windows tak mi ho nacitalo s tym ze na pracovnej ploche som nemal vobec nic okrem tapety ani spodnu listu a nefungovala tam proste nic. Tak som to cele restartoval a dal nabootovat poslednu funkcnu konfigariu windows vtedy mi to rozbehalo ale po naslednom vypnuti a zapnuti sa znova stalo ze som mal praznu pracovnu plochu pomozte mi nece sa mi formatovat disk:D
    • Re: Problemi s Windowsom po nabootovani linuxu s C 08.11.2006 | 15:59
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      pravdepodobne je to problem ktory s fungovanim live CD linuxu nesuvisi. skus ale napriklad hodit nejaky program na odvirovanie alebo daco podobne... vo windows je vir kazdu chvilku :)
    • Re: Problemi s Windowsom po nabootovani linuxu s C 08.11.2006 | 18:28
      WlaSaTy   Návštevník
      sietovka sa ma ako pri hibernacii windoze?
    • Re: Problemi s Windowsom po nabootovani linuxu s C 08.11.2006 | 19:01
      qwert   Návštevník
      zajimalo by me co to bylo za live cd , co to byla za distribuce.. nic takoveho by se jen pri nabootovani live cd nemelo stat, nic se totiz nezapisuje na disk, leda ze by jsi to zapricinil Ty svou nejakou volbou , pri testovani toho cd, ale to bys mel vedet , co jsi vyvadel :)
      • Re: Re: Problemi s Windowsom po nabootovani linuxu 09.11.2006 | 00:27
        michal   Návštevník
        ahojte uz sa mi to podarilo rozbehat a by si si sa cudoval jedine co som urobil bolo nabutovanie pozrel ako to vyzera a vypol linux:) nic som neotvral neskusal lebo som nemal na to cas:)...a ani antivirus nic nenasiel a je to live CD od ubuntu:) i napriek tymto skusenostiam linux chcem vyzera to fakt dobre:) a pre tych ktori by nahodou mali podobny problem vyhrabte z kopi CD co doma mate instalecne cedecko windowsu a dajte opravit chyby potom sa vam to rozbeha;) teda aspon mne to potom v pohode bezalo:) ale co konkretne tam bolo som nezistil:(