Problemy pri instalacii FEDORA 6

Sekcia: Konfigurácia 23.11.2006 | 20:54
Avatar Dafidko Ubuntu 7.10  Používateľ
Zdar Ludia, mam taky problem. Chcel som si namoutovat hdd, tak som si nainstaloval podporu na ntfs prikazom yum install kmod-ntfs, ale ked som doinstaloval tak mi napisalo: [root@localhost ~]# yum install kmod-ntfs Loading "installonlyn" plugin Setting up Install Process Setting up repositories Reading repository metadata in from local files Parsing package install arguments No Match for argument: kmod-ntfs Nothing to do a ked som pouzil prikaz mount -t ntfs /dev/hda5 /mnt/winD tak mi napisalo neznamy format NTFS. Tieto iste chyby mi pise ked som instaloval aj drivery na nVidia: [root@localhost ~]# yum install kmod-nvidia Loading "installonlyn" plugin Setting up Install Process Setting up repositories Reading repository metadata in from local files Parsing package install arguments No Match for argument: kmod-nvidia Nothing to do Pls help.
    • Re: Problemy pri instalacii FEDORA 6 23.11.2006 | 20:54
      skywaker   Návštevník
      skus modprobe ntfs -- inac je ten modul pre tvoju verziu jadra? ... ja som to skusal an fc5 a slo to bez problemov a tusim som to skual aj na fc6