Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6

Sekcia: Hardware a Drivery 30.11.2006 | 12:52
Avatar sagittar fedora core 6  Používateľ
caute nevietemi poradit ako by som mohol zmenit rozlisenie 1024x768 na vyssie. som uplni zaciatocnik , googloval som ako blaznivy no nepodarilo sa mi nic najst za pomoc dakujem mam acer travelmate 4060 a graf.k.intel mob. 915GM/GMS/910GML Express controller
    • Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 29.11.2006 | 20:23
      WlaSaTy   Návštevník
      nieco podobne tu bolo pred chvilkou, chceli rozbehat xineramu ale popis by tam mal byt aj pre ine aspekty intelackych grafickych kariet. predpokladam ze pouzivas zakladny framebuffer a nie ovladac ktory je priamo pre tvoju kartu.
      • Re: Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 30.11.2006 | 11:23
        Avatar sagittar fedora core 6  Používateľ
        pozeral som nato ale nerozumel som tomu , stiahol som si daco s intelu ale niesom si isty ci to tam mam dat a popravde neviem ani ako :)(( , takze ak mal niekto skusenost stymto problemom mohol by poradit.
        • Re: Re: Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky 30.11.2006 | 12:52
          WlaSaTy   Návštevník
          skus sa pozriet na to ako sa to konfiguruje a hlavne si nastav korektny ovladac pre grafiku. podla moznosti ten, co mas standardne dodavany v distribucii.
    • Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 30.11.2006 | 11:28
      david   Návštevník
      vzhladom k tomu ze mas grafiku od Intelu ja silne pochybujem ze tam hodis vacsie rozlisenie ako 1024x768 a stavim sa ze mas 15 display a vo win ti vyssie rozlisenie nejde nastavit...
      • Re: Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 30.11.2006 | 12:01
        Avatar sagittar fedora core 6  Používateľ
        mam monitor 15'4 a vo win mi dava okolo 1280x800 ale stym cislom som sinie uplne isty nemam nemam ho pri sebe som v praci. ale som si isty ze tam ide vissie rozlisenie
      • Re: Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 30.11.2006 | 12:18
        Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
        hmmmmm mudro hovoris az mi je to velmi divne sagitar : http://www.geocities.com/stomljen/
        A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
    • Re: Neda sa mi zmenit rozlisenie obrazovky FC6 30.11.2006 | 12:41
      rebrik   Návštevník
      Ak si skusal menit rozlisenie len cez configure desktop tak sa pozri ci mas nastaveny spravny monitor v Administration --> Display --> Hardware ? Nie som si isty ale myslim ze zo zaciatku je tam len nejaky Generci LCD panel 1024*768. Ak hej tak skus zmenit na vyssie a tak zmenit rozlisenie.