Anketa na Shakal :)

Sekcia: Ostatné 12.12.2006 | 10:20
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den, mam pocit, ze by sa v ankete na projekte shakal, nemala pouzivat pri ankete checkbox ale type=radio , nemyslite? slo by tak zaskrtnut len jednu odpoved, pretoze teraz ich ide zaskrtnut viac, neviem ci to je naschval alebo je to nevyriesene. Dakujem za pozornost
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 17:20
      Avatar nardew debian  Používateľ
      myslim ze to bude naschval a ze to je nastavitelne podla druhu ankety, lebo raz vyhovuju raido buttony, inokedy checkboxi
    • Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 17:30
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      tak sa sem votrem s poziadavkou na zmenu farebnej schemy :) co tak oranzova na ciernom?
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 17:35
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        ehm - smiley, is a sequence of ordinary printable characters. co maju znamenat tie obrazky? a tiez to ma prilis velke zahlavia prispevkov.
        Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 18:07
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Reagujem na temu ohladom zmeny farebnej schemy Pre admina Som ochotny poskytnut styleswitcher s cookies, ak by ste mali zaujem, icq 337205142 alebo napiste na email srponv@centrum.sk ...
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Re: Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 21:41
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          O farebnych schemach budeme este rozmyslat, zatial to tam implementovane nie je.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 21:50
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            a aby bolo jasno - ja som mal na mysli skor zmenu defaultnej schemy :)
            Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: Anketa na Shakal :) 12.12.2006 | 10:20
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Na svoju staru stranku som kedysi robil styleswitcher, takze neni problem to hodit do shakala. Bohuzial som momendalne dost vytazeny, takze akosi na nic nemam cas :'(. Co sa tyka stylov mozno zavedieme nieco ako na abclinuxu.cz (vlastne css) + moznost vybrat zo stylov, ktore tam budu. Co sa tyka defaultnej farebnej schemy zatial neuvazujeme o zmene. Mozno sa neake zmenu udeju (hlavne ak sa nam nepodari urobit css v shakalovi tak aby fungovalo korektne aj v IE), ale to nemozem slubit.
    • Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 21:38
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Je to naschval lebo som sa pytal Mirca, ci funguju aj checkboxy, tak mi hned spravil ukazku :). Samozrejme, ze funguju aj radia.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Anketa na Shakal :) 07.12.2006 | 02:53
        -   Návštevník
        len nech sa uz cim skor podari shakal rozbehnut. VELMI chybaju hlavne nahlady pri posielani prispevkov do fora a komentarov.
    • Re: Anketa na Shakal :) 05.12.2006 | 23:18
      hh   Návštevník
      mne v novom shakalovi chyba pri pisani komentaru vysvetlenie jednotlivych tagov ,ktore su tam uvedene.
      • Re: Re: Anketa na Shakal :) 11.12.2006 | 20:09
        Ľubor   Návštevník
        ake je heslo k administracii na shakalovi?skusam ho ale neviem sa tam prihlasit
        • Re: Re: Re: Anketa na Shakal :) 12.12.2006 | 10:13
          Miroslav Bendik   Návštevník
          Defaultne heslo na administraciu je heslo ;)