sdielana aDSL

Sekcia: Konfigurácia 07.12.2006 | 00:15
marian34   Návštevník
Zdravim,vie niekto či sa daju na jednu aDSL pripojiť dva pc,pričom každy sa prihlasuje inym menom,heslom?
    • Re: sdielana aDSL 06.12.2006 | 18:42
      xxx   Návštevník
      co je to jedna adsl? Ak je to router ,tak ano ,idu z neho dva kable do pocitacov. Ak je to nejaky usb modem ,tak nie.
      • Re: Re: sdielana aDSL 06.12.2006 | 18:49
        marian34   Návštevník
        ide mi o to,či cez jednu linku môžu isť v rovnakom čase dve rôzne pripojenia.s tym routrom je mi to jasne,ale dokaže toto zariadenie pripojiť jedno pc pod svojim menom,heslom a druhe pod svojim(inym)?
        • Re: Re: Re: sdielana aDSL 06.12.2006 | 19:05
          ---   Návštevník
          dsl je viazane na linku ,takze s heslom sa na inej linke nepripojis (aspon myslim)
          • Re: Re: Re: Re: sdielana aDSL 06.12.2006 | 20:55
            WlaSaTy   Návštevník
            teoreticky ano, keby mal dva dsl modemy a dve internetove konta. vyssiu rychlost z toho asi nedosiahne (ze by scital dve pripojenia) otazkou je ale naco. ak ma clovek viacej kompov, tak sa to riesi cez router a samozrejmostou je flat program na internet aby sa ludia nehadali ze kto toho kolko kedy stiahol. :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: sdielana aDSL 06.12.2006 | 21:29
              marian34   Návštevník
              podla mna sa na cudzej linke da prihlasiť svojim menom a heslom(bolo mi tak povedane v t-come),ale ešte som to neskušal.vec sa ma tak,že mám k dispozicii linku,na ktorej je stale prihlasene jedno pc,no toto konto nesmiem využivať.čiže teoreticky by som sa chcel napichnuť na linku(trebars s vlastnym modemom) a frčiť cez svoje konto.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: sdielana aDSL 07.12.2006 | 00:15
                WlSaTy   Návštevník
                myslis ze by ti majitel ten linky dovolil instalovat splitter na dva modemy? myslim ze tato otazka je skor na spolubyvajuceho ktory tam ma tu linku zaplatenu, ci sa nedohodnete cez router.