Vypress cez Linux (MDK 10.0) !!! Ako na VyQchat ??

Sekcia: Ostatné 08.04.2005 | 22:31
Cilo   Návštevník
Vie niekto ako rozbehnem VyQchat v Mandrake 10.0 ? Som lama v Linuxoch a potrebujem help.Stiahol som si archiv .gz .Podarilo sa mi ho rozbaliť.Potom som našiel niekde nejaký postup a šiel som podľa neho.V terminaly som napisal ./configure alebo niečo podobne a všetko šlapalo super až pokiaľ som nemal použiť príkaz make. make all a make install. A tam mi vypisalo nejaku chybovu hlasku v tom zmysle ze som zle zadal nieco. Ani z helpu pre MAKE som nevedel výjsť. Poraďte.
    • Re: Vypress cez Linux (MDK 10.0) !!! Ako na VyQcha 07.04.2005 | 01:00
      Avatar TwiNgMan Gentoo na serveri aj notase  Používateľ
      Skus Echat. Tiež je na stránkach vypress chatu a mne ide. Sice mam 10.2 RC2 ale aj tak by to malo ist.
    • Re: Vypress cez Linux (MDK 10.0) !!! Ako na VyQcha 07.04.2005 | 13:58
      peter golis   Návštevník
      ani my nevieme poradit. nevieme aka je to chyba a tak nevieme ako ju odstranit.
    • Re: Vypress cez Linux (MDK 10.0) !!! Ako na VyQcha 08.04.2005 | 10:43
      janci   Návštevník
      Mal by si sem vlozit vypis chyboveho hlasenia, urcite by ti niekto vedel poradit ako to vyriesit. Ak nebude ina moznost pravdepodobne by isly nastalovat balicky napr. aj na suse, ktore su na oficialnej stranke http://www.nongnu.org/vyqchat/download.html. Nie je to moc dobre riesenie ale malo by byt funkcne. Treba to instalovat s parametrom -nodeps. rpm -ivh nazov_balicka.rpm -nodeps
    • Re: Vypress cez Linux (MDK 10.0) !!! Ako na VyQcha 08.04.2005 | 22:31
      Avatar sugavara Mandriva 2006, Suse 10.1,Win  Používateľ
      Vypress Chat dokaze manualne pridavat IP. Vyqchat to nema (aspon som to tam nenasiel) . Co s tym?