T-Mobile Rychli Internet

Sekcia: Konfigurácia 29.12.2006 | 01:25
Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
Zdravim. Mam taky problem, pripojim stolny Flarion modem Rychleho Internetu cez eth kabel, nie cez USB, pustim prehliadac a nic nejde vobec. Nechapem to. Chyba v HW nie je, pod WIN ide v pohode. Uz som preliezol cely YAST a nic. Mam Suse10. Diky moc za nejake rady ako to rozbehat. A stastne a vesele :-)
    • Re: T-Mobile Rychli Internet 22.12.2006 | 23:03
      :)   Návštevník
      na cd, ktore bolo pri modeme mas driver! Na ubuntu to ide jedna basen. (aj bez driverov) 2GB verzia ide sem tam aj na 260kilo/sek
      • Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 22.12.2006 | 23:29
        Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
        No tie drivery som dal build a make zlyhal a binarky su len pre Red Hat (a mozno ze aj zdrojaky, v readme bolo cosi take pisnae) a aj tak pre eth by to nemalo potrebovat drivere, o to by sa mala starat sietovka nie? Ta je najdena spravne. Ja uz fakt neviem......
      • Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 22.12.2006 | 23:39
        Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
        No tie drivery som dal build a make zlyhal a binarky su len pre Red Hat (a mozno ze aj zdrojaky, v readme bolo cosi take pisnae) a aj tak pre eth by to nemalo potrebovat drivere, o to by sa mala starat sietovka nie? Ta je najdena spravne. Ja uz fakt neviem......
        • Re: Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 22.12.2006 | 23:57
          xxx   Návštevník
          a cez usb to ide?
          • Re: Re: Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 23.12.2006 | 11:41
            Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
            Nie ani sa to nepohne. Asi prejdem na ine distro tato suse ma uz zopar krat nasrala ale toto.....
            • Re: Re: Re: Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 23.12.2006 | 12:13
              Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
              Dobry napad, FAKT si tam daj Ubuntu a bude po probleme. Stastne a vesele.
              sudo apt-get remove windows
    • Re: T-Mobile Rychli Internet 23.12.2006 | 16:39
      Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
      Dobre chlapy, uz je to vyriesene. Ono si to z nejakeho zahadneho dovodu nevedelo zistit gate way adresu. Ked som ju nastavil rucne (pozrel som si ju pod Slax Livecd kde ide v poho) uz to fici ako dabel. Diky vsetkym a veseleeeee vaaanoceeee :-)
      • Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 26.12.2006 | 11:52
        Duke   Návštevník
        ahoj prosimta nevedel by si mi poradit s rozbehanim PCMCIA karty Flarion pod mandrivou 2007. Dakujem, STASTNE A VESELE!!!All
        • Re: Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 28.12.2006 | 19:08
          Avatar Kartmen Ubuntu 6.10  Používateľ
          Nepodrebuje nahodou PCMCIA drivere ? Na googlovi som volaco nasiel, volaco tam riesili, asi budes muset kompilovat http://www.abclinuxu.cz/forum/show/113921 http://www.linuxos.sk/zobraz_prispevok.php?forumid=39382 Na cd su zdrojaky ovladacov, lenzie tie su (zda sa mi) pre 2.4 vanilla jadro, ale volade boli aj pre 2.6 na nete. Skus pohladat.
        • Re: Re: Re: T-Mobile Rychli Internet 29.12.2006 | 01:25
          Pedro   Návštevník
          PCMCIA potrebuje drivery a tie na pwc su na figu, Maju par chyb. Da sa to rozslapat ale mne sa to podarilo jedine na ubuntu 6.10 a este na win;) no ved aj teraz cez to frcim;) no ked budes chces pomoc na ubutu tak napois na wbear6@azet.sk Mazi