p2p a router

Sekcia: Ostatné 25.12.2006 | 16:23
Avatar Marrrek Ubuntu  Používateľ
Ahoj! Pouzivam router microcom ad 2651 a chcem stahovat cez p2p. Azureus mi vypise chybu NAT error. ale stahuje dalej lenze pomaly. Vedel by mi niekto pomoct?
    • Re: p2p a router 25.12.2006 | 16:11
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      musis si nastavit port forwarding.
      • Re: Re: p2p a router 25.12.2006 | 16:15
        Avatar Marrrek Ubuntu  Používateľ
        To ja viem, ale ako?
    • Re: p2p a router 25.12.2006 | 16:23
      erhyl   Návštevník
      servus. mas v tom routeri nastavene forwardovanie portov (v nastaveniach tomu nadavaju virtual server)? a co firewall? je vypnuty, alebo v nom mas aspon diery pre ten azureus? ja som si hoooodne zabavy uzil s ad2656, hlavne kvoli tomu, ze original microcomacky firmware je uplne a totalne odflaknuty. preflashoval som ho firmwarom od inej firmy, porobil som virtualne servre, pootvaral porty na firewalle a vsetko bezi tak, ako ma. predtym ked som spustil azureus, alebo niecom podobne, prakticky som sa nedostal na internet, mal som nehorazny packetloss atd... cize najprv skus nastavenia routera (virtualny server) a ked mas podobne problemy ako som mal ja, odporucam pouvazovat nad tym neoficialnym flashom. snad nemusim zdoraznovat, ze by to bolo na vlastne riziko a takmer urcite by si prisiel o zaruku. firmware sa da stiahnut na http://www.origo-repair.org.uk/. ja som flashol Safecom-041025 a som spokojny. ale kym sa do niecoho takeho pustis, bud si isty, ze vies, co vlastne robis.