knoppix

Sekcia: Hardware a Drivery 02.01.2007 | 22:07
Avatar dstefanic   Používateľ
skuste mi poradit neda sa naintalovat linux knoppix po spusteni mi vypise aby som zadal IGNORE_CHECK=1 sudo knoppix-installer no po sputeni nastavit instalaciu mi vypise tolko kokotin ze som s toho blazon. dalej ma to nepúusti ani bohovi uz dva dni sa stym seriem
    • Re: knoppix 29.12.2006 | 18:34
      Avatar disoft Mandriva 2007CZ  Používateľ
      Ked chces, mozem ti pomoc tak ,ze ti poslem oskenovanu prirucku PCR Linuxu(z casopisu PC Revue) zalozenom na Knoppixe , s tym som zacinal, je to tam celkom zrozumitelne popisane.
      • Re: Re: knoppix 02.01.2007 | 17:35
        dstefanic   Návštevník
        Dik za ochotu. Prirucku mam, no v prirucke nie su take veci, ktore mi vypisalo na obrazovku. Ja som si vyclenil jeden 1,02GB hardisk na ktory som sa pokusal to naistalovat no bezuspesne. Ked ma prejde zlost na LINUX tak to skusim znova.
        • Re: Re: Re: knoppix 02.01.2007 | 22:07
          disoft   Návštevník
          Nie som si isty ci 1GB miesta staci.Ja som to sice mal ninstalovane , ale 1 GB mal len swap oddiel.Na Linux som mal 10 GB. A este by som skontroloval HDD ,mne to tiez neslo najprv nainstalovat, lebo som mal tak dorasovany HDD ze som najprv musel zrusit vsetky particie, nanovo ich vytvorit a az potom instalovat.
    • Re: knoppix 29.12.2006 | 18:41
      Avatar disoft Mandriva 2007CZ  Používateľ
      Ked chces, mozem ti pomoc tak ,ze ti poslem oskenovanu prirucku PCR Linuxu(z casopisu PC Revue) zalozenom na Knoppixe , s tym som zacinal, je to tam celkom zrozumitelne popisane.
    • Re: knoppix 29.12.2006 | 18:00
      WlaSaTy   Návštevník
      skus si skontrolovat ci bolo to cd dobre vypalene/stiahnute. myslim ze je na to nejaka volba pri boote z cdcka, teda zvykne byt.