share?

Sekcia: Ostatné 13.04.2005 | 12:54
a   Návštevník
Začal som sa zaujímať o P2P. Jedna vec ma však zarazila: Na huboch je obrovské množstvo userov, ktorí majú "našérované" stovky GB ( dokonca aj viac ako TERABAJT ! ). Keď sa chcem napojiť k takým diskom, dostanem oznam, že userkovia sú poskrývaní za firewallom. Aký má zmysel šérovať obrovské gigabajty dát a zároveň skrývať sa za firewall ? Veď je proti princípu P2P !!! A takých ( podľa mňa "expertov" ) je veľmi veľa... Má to azda "vyšší" význam, ktorý som ešte nestihol postrehnúť ? Čo vy na to ?
    • Re: share? 11.04.2005 | 22:43
      Avatar sucho ubuntu, *bsd aj winxp :D  Používateľ
      ja na to: toto je forum o linuxe a nie o wareze, slobodny sw nema nic spolocne s "kradnutym" sw, hudbou apod., takze sa prosim ta obrat s takouto otazkou niekde inde
      • Re: Re: share? 11.04.2005 | 22:56
        a   Návštevník
        Nemusiš sa až tak veľmi dištancovať, Ty slobodný sucho.........
        • Re: Re: Re: share? 12.04.2005 | 22:40
          Avatar sucho ubuntu, *bsd aj winxp :D  Používateľ
          no od trestnej cinnosti sa distancujem a nehambim sa za to a takisto nesuhlasim so zasieranim fora offtopicom
          • Re: Re: Re: Re: share? 13.04.2005 | 01:02
            a   Návštevník
            1. Pospytuj si svoje svedomie, či si naozaj bol v celom svojom doterajšom živote taká biela ľalia, ktorá má právo rozprávať o trestnej činnosti... 2. Douč sa gramatiku, lebo je to HAMBA...
            • Re: Re: Re: Re: Re: share? 13.04.2005 | 01:30
              Toudy   Návštevník
              Ja poviem za seba: Ano, pouzival som warez, pocuval som nelegalnu hudbu, ... Potom som nasiel F/OSS a green music, aj ked s tou hudbou je to dost bieda.. To este furt u mna pretrvava.. Btw black metal.. ;o)
            • Re: Re: Re: Re: Re: share? 13.04.2005 | 12:54
              Avatar sucho ubuntu, *bsd aj winxp :D  Používateľ
              1. ano, pouzival som nelegalne win atd., ale teraz fungujem na oss, vyjadril som tu svoj nazor na warez ako taky a najma na to, ze taketo veci sa tu riesit nemaju 2. s gramatikou nemam problem, preklep sa vludil a ako si si isto vsimol, nedaju sa tu po sebe editovat uz odoslane prispevky ps: mohol si sa aspon podpisat, alebo to je nejaky c00l warezacky nick ze "a"?