TV karta

Sekcia: Hardware a Drivery 14.01.2007 | 18:00
Avatar Mihalko Kubuntu 8.04  Používateľ
Pouziva niekto z vas na Mandrive 2007 tv kartu Winfast 2000 expert. Ak hej ako vam ide?
    • Re: TV karta 18.01.2007 | 17:59
      partizan   Návštevník
      No konkretne winfast v mandrive neviem ale pokial je v jadre podpora pre kartu tak pojde viac nez slusne (winfast su vseobecne dobre podporovane v linuxe). Mne sa velmi osvedcil program na pozeranie tvtime. Je jednoduchy, ma skvele klavesove skratky a je asi tak 4x rychlejsi ako dodavany soft k mojej karte pre windows. Na zaznam pouzivam Mplayer/Mencoder ale tam je to uz kuskok zlozitejsie s nastavenim parametrov a podobne.
      • Re: TV karta 18.01.2007 | 18:34
        DeeJey   Návštevník
        OK diky moc ale este jedna otazka: Ide tam dobre aj dialkove ovladanie? Lebo rad by som hodil linux aj do druheho pocitaca ale v tomto musim mat istotu (ci ide karta na 100 percent)
    • Re: TV karta 19.01.2007 | 22:18
      disoft   Návštevník
      No je pravda,ze po nainstalovani tejto karty mi Mandriva 2007 CZ okamzite nadetekovala tuto kartu, ovladace sa nainstalovali tiez v poho , a prve naladenie kanalov prebehlo v poriadku,
      len obraz bol zrkadlovo obrateny .Tak som hodinu hladal kde sa to prehadzuje na normal.Ale nasiel som aj to.Este som vsak neprisiel na to , ako grabovat video z tejto karty.Prezeral som na nete rozne diskusie a na tuto kartu bolo dost vela staznosti.Mne zatial ide dobre.