manual php sk?

Sekcia: Ostatné 18.04.2005 | 21:34
Avatar majo984 Debian,Knoppix,Mandriva  Používateľ
Nema niekto, bo nevie niekto odkial sa da stiahnut manual (cesky alebo slovensky) na php?
    • Re: manual php sk? 15.04.2005 | 22:13
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Plne prelozeny manual z anglictiny neexistuje(teda neviem o nom). Ale ciastocne prelozeny sa da stiahnut z php.net
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: manual php sk? 16.04.2005 | 01:05
        q-parser   Návštevník
        Hmmm, zeby som o tom nieco vedel, hmmmmmmm. Na tom preklade som makal zvacsa ja, ked neratam kamosov. Nexali sme to tak, bo aj tak si vacsina pozrie radsej anglicku verziu :)
        • Re: Re: Re: manual php sk? 18.04.2005 | 18:24
          Avatar majo984 Debian,Knoppix,Mandriva  Používateľ
          Hmmmm a tak aspon nieco prelozene by sa bodlo... bo anglictina nie je moja silna stranka...tak si asi nepozriem anglicku verziu :0( AK mas nieco by si mi velmi pomohol bo s php este len zacinam...
          • Re: Re: Re: Re: manual php sk? 18.04.2005 | 20:43
            Avatar juice Arch Linux  Používateľ
            tak to ti nezostava ine, nez obetovat par korun (az tak malo to nebude :)) a kupit nejaku knizku, videl som ich uz v cestine par dobrych
            • Re: Re: Re: Re: Re: manual php sk? 18.04.2005 | 21:31
              q-parser   Návštevník
              To je podla mna zbytocne. Radsej by som riadne prehladal slovenske stranky, nieco by sa urcite naslo.
          • Re: Re: Re: Re: manual php sk? 18.04.2005 | 21:34
            q-parser   Návštevník
            Uz je to davno, co som na tom robil, asi dva roky. Manual si mozes kuknut on-line tu. Ale daju sa stiahnut aj pdf a chm verzie.