Historia Ubuntu a najnovsie novinky

Sekcia: Ostatné 19.04.2007 | 03:20
framfield   Návštevník
Mal som trochu volneho casu, tak som prepisal nulte vydanie pdf casopisu Full Circle (original v pravom stlpci) do slovenciny, kedze predpokladam, ze nie kazdy si to bude vediet precitat v anglictine a su tam zaujimave veci ohladne historie ubuntu, ale aj prave prichadzajucej distribucie Feisty Fawn.
Je to samozrejme amatersky volny preklad, tak budem rad, ked sa do mna nebude obuvat anglictinar (a najlepsie ani slovencinar, xixi).
Historia Ubuntu a najnovsie novinky

Mozno by za omrknutie stal aj moj navod na instalaciu Mint Linuxu - Bianca (Ubuntu 6.10), ktory som tiez nedavno napisal a publikoval na svojej stranke (fakt sorry za gramaticke xyby, nemal som cas to viac krat po sebe citat).
Instalacia Mint/Ubuntu Linuxu so screenshotmi
    • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 15:23
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      videl som tento navod a je vyborny - len trosku tu gramatiku kuknut :) a som rad ze si cerpal okrem ineho aj z mojho malickeho manualiku :)
      • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 21:17
        --   Návštevník
        stano, ked si si nevsimol tak sam autor pise:

        > Je to samozrejme amatersky volny preklad, tak budem rad, ked sa do mna nebude obuvat anglictinar (a najlepsie ani slovencinar, xixi).
        • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 21:21
          ---   Návštevník
          to je chyba autora: zabudol napisat ze sa nema do neho obuvat anglictinar ,ani slovencinar a ani Stano H.
          nekritizujem autora prekladu ale "nemenovaneho" kritika co sa obul do autora
          • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 21:48
            --   Návštevník
            samozrejme, Stano H. je osobitna kategoria :-S - este treba dodat ze Stano H. sa donho nema obuvat pod ziadnou zo svojich prezyvok (Elven, pripadne inou o ktorej este nevieme)
            • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 22:45
              framfield   Návštevník
              Stanko sa obuvat moze, ma na to specialne povolenie, kedze mi aj jeho navod pomohol pri pisani mojho navodu :)
              Prekladu sa to netykalo, on aj tak spominal ten druhy odkaz :)
              • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 22:58
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                jajajaj vy ste ale... do nikoho sa obuvat nemusim... a som velmi rad, ze autor toho clanku sa nerozhodol vyhladat chybicky v mojom navode... drobne chybicky a maximalne preklepy :D
    • Re: Historia Ubuntu a najnovsie novinky 19.04.2007 | 22:53
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      kto sa pripoji do novej anti-xixi ligy?

      som zly :E
      Debian. apt-get into it…