linuxfest

Sekcia: Komunita 08.05.2007 | 21:44
Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
asi ste si vsetci vsimli ten banner hore :)

dufam ze na linuxfest.sk je dost informacii, ale ak mate nejake otazky (rozumne), kludne sa spytajte (tu, cez mail, cez icq)

pojde o 1. akciu v poradi (0. je uspesne za nami) takze sa vsetci na vas tesime
lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
    • Re: linuxfest 09.05.2007 | 10:15
      Martin   Návštevník
      Budú sa robiť Linuxfesty aj v iných mestách? Ja by som rád prišiel, ale mám to asi 180 km a iní to majú ešte ďalej.
      • Re: linuxfest 09.05.2007 | 13:02
        Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
        linufesty nie pretože je to s účasťou aj v bratislave otázne (program je vsak na urovni a je sa na co tesit :) ). čo viem v iných mestách sa pripravuje freedom day v septembri
        lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
        • Re: linuxfest 09.05.2007 | 15:55
          Martin   Návštevník
          Som z PB, musel by som sa trepať najmenej 2 a pol hodiny tam aj naspäť, ale TN alebo ZA by sa mi dali ľahšie zvládnuť.
          Čo sa týka účasti, kde nie je reklama, tam nie je účasť, linuxáci si oznam o Linuxfeste nájdu, problém je osloviť zvyšok národa. Ktovie, či by rádiá boli ochotné informovať o tom, tak po linuxácky, zadarmo... ;-)
      • Re: linuxfest 09.05.2007 | 15:35
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        mozno keby sa dalo vybavit ubytko na jednu noc na intrakoch.
      • Re: linuxfest 10.05.2007 | 22:48
        Avatar Tomáš Lehocký Lubuntu  Používateľ
        Zdravím všetkých

        Treba byť trpezlivý kým sa akcia trochu rozbehne a usadí sa.
        Treba zvládnuť a zabehnúť organyzáciu, propagáciu a tak.
        Až to pojde dobre v Bratislave tak možno (akbude dosť lidí ochotných to robyť ) bude linuxfest aj v iných mestách.
        Plán je približne taký že by vznikli "regionálne skupiny", ktoré by organizovali linuxfest v termínoch posebe. Organizácia a program by boli koordinované...

        Aj pri maximálnom optimizme to vidím na max 4 linuxfest skupiny - západ, sever, strd a východ.
        Myslím si však že 180Km nieje vela a 2h cesty sa dá prežiť. Aj keď by bolo 6 skupín po slovensku tak sa všetkým nevihovie...

        V prípade záujmu by sa dal linuxfest predĺžiť na čas od 8:00 do 18:00 aby sa to viac oplatilo pre vzdialenejších účastníkov.
        Naviše miesto konania je 7min od hlavnej vlakovej stanice a 10min trolejbusom č 206 od hlavnej autobusovej stanice - zablúdiť sa fakt nedá.
        Niektorý moji spolužiaci cestujú denne 100Km doškoli...

        tomolc
        tomolc
        • Re: linuxfest 10.05.2007 | 23:45
          luzr   Návštevník
          Ty chodis doskoli? A co je to za organyzaciu? Spolok dyslektikov?
          • Re: linuxfest 11.05.2007 | 10:46
            Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
            Ked nenapise lynux, tak je to IMHO v pohode :)
    • Re: linuxfest 09.05.2007 | 13:33
      Avatar Mirrec ubuntu 8.10  Používateľ
      kolko stoja listy? resp. je vstup volny?
      • Re: linuxfest 09.05.2007 | 13:53
        Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
        vstup volny :)
        lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
        • Re: linuxfest 12.05.2007 | 21:44
          Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
          Co tak to robit ako online diskusiu :)) Bo ja sa trepat do Ba nebudem mam to cez 420 km a koly par hodinam :)). Moze to byt inak dobra akcia ale co z toho.
          Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
          • Re: linuxfest 12.05.2007 | 23:13
            Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
            kvôli par hodinam nie, ale toto bude na cely den ;) neviem si to predstavit ako online diskusiu. budu tam prednasky, budu sa riesit problemy ludi co dojdu, predstavovat linux novacikom...
            lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk
    • Re: linuxfest 16.05.2007 | 00:19
      Avatar paolo101 debian  Používateľ
      1. Chcel by som vediet ci sa bude robit aj videozaznam, nieco na sposob avc v cechach. Aspon v “amaterskej“ forme...
      2. V tom centre sa nachadza aj nejaky bufet resp. je nablizku dobra restika, kde sa da za dobru cenu najest?
      3. Mozem si prijnies aj fotak a spravit par zaberov...dufam, ze hej;)
      4. Aka je kapacita v tom centre? Chcem vediet do coho idem:) Dufam a prajem Vam, aby ste mali plno;)
      • Re: linuxfest 16.05.2007 | 12:05
        Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
        1. videozaznam dufame ze bude na 2. akcii (mozno bude aj teraz ak niekto spravi)
        2. v cvc sa bufet priamo nenachadza, najest sa da na hlavnej stanici, na stefanikovej sa nachadzaju potraviny (neviem dokedy su presne v sobotu otvorene)
        3. samozrejme fotak si doniest mozes (aj kameru ak mas ;) )
        4. kapacita je asi 40-50 ludi (je tam velka miestnost)

        dufam ze dojde co najviac ludi. podobna akcia sa na slovensku nekona, takze nepremarnite jedinu prilezitost. ak nikto nedojde, dalsia nebude ! program je na urovni, mate sa na co tesit :) takisto mate prilezitost stretnut ludi co vam vedia poradit...
        lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk