Video

Sekcia: Hardware a Drivery 15.05.2007 | 00:16
Avatar jumper UBUNTU 7.04  Používateľ
Mno mam Ubuntu 7.04 a hodilo mi to rozlisenie 1280x1024 na 50Hz co je na okuliare vo win som fical na 1152x864 70Hz ale teraz mi na tom rozlyseni da nejakych 51Hz co je bleeeee help
    • Re: Video 15.05.2007 | 08:16
      Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
      v mandrive je na to nastavovací nástroj XFdrake, skús to
      "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
    • Re: Video 15.05.2007 | 08:18
      Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
      v mandrive je na to nastavovací nástroj XFdrake, skús to aj v ubuntu, nic za to nedas
      "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
    • Re: Video 15.05.2007 | 08:18
      Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
      v mandrive je na to nastavovací nástroj XFdrake, skús to
      "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
    • Re: Video 15.05.2007 | 18:18
      pe3k   Návštevník
      zedituj xorg.conf. Najdi rozlisenia a pomen ich.
      • Re: Video 15.05.2007 | 18:52
        qw11   Návštevník
        Tak aj nieco rozumne. Ake ovladace pouzivas? Ak tie od nvidia co ponuka fiesty a ty pozeras frekvenciu v gnome nastoji na nastavenie rozlisenia je to v poriadku lebo tento nastroj nedokaze pri tychto ovladacoch spravne zobrazit tuto frekvenciu. Ak potrebujes vediet presnu frekvenciu zistis ju v nastaveni manitora alebo prikazom
        nvidia-settings -q RefreshRate
        Ak pouzivas inu kartu a ovladac skus to prisim napisat aby sme vedeli kde zacat.

        P.s otazky ohladaom ubuntu ti radi zodpovieme na
        www.ubuntu.cz alebo
        www.forum.sk-ubuntu.sk/index.php