enlightenment slovencina

Sekcia: Ostatné 30.04.2005 | 14:28
zarny   Návštevník
Zvykol som si dost na enlightenment, praca s plochami je skvela ibaze mi chyba slovencina. Neviem je mozne ju nainstalovat?
    • Re: enlightenment slovencina 28.04.2005 | 15:14
      Toudz   Návštevník
      Na co mas nastavene locales? Skus na konzole (v terme) spusti prikaz locale.. Ak ti vypise, ze LANG=(nic) tak skus prikaz export LANG=sk a pre istotu aj export LC_ALL=sk_SK..
      • Re: Re: enlightenment slovencina 28.04.2005 | 15:16
        Toudy   Návštevník
        V predchadzajucom prispevku mam typo v Nicku.. ;o))
        • Re: Re: Re: enlightenment slovencina 29.04.2005 | 02:28
          zarny   Návštevník
          Jak napisem locale vypise LANG=sk_SK , ale pisat s diakritikou nemozem, mozno len neviem sa prepnut do slovenciny. V kickeri mi moznost prepinania jazyka chyba ,ale KDE sa objavi.
          • Re: Re: Re: Re: enlightenment slovencina 29.04.2005 | 11:26
            Toudy   Návštevník
            Co mas za distribuciu? Ak dobre viem tak LANG sa ma vzdy rovnat len dvojznakovemu retazcu.. V tomto pripade to ma byt "sk" a nie "sk_SK".. A co este pise locales? Skus to sem dat.. A mozno ak ti to pomoze tak si precitaj toto: http://www.tldp.org/HOWTO/Slovak-HOWTO/
            • Re: Re: Re: Re: Re: enlightenment slovencina 29.04.2005 | 18:08
              zarny   Návštevník
              Ja pouzivam linux asi druhy mesiac, takze diki Toudy za rady. Mam debian a toto mi vypisuje: LANG=sk_SK LC_CTYPE=\"sk_SK\" LC_NUMERIC=\"sk_SK\" LC_TIME=\"sk_SK\" LC_COLLATE=\"sk_SK\" LC_MONETARY=\"sk_SK\" LC_MESSAGES=\"sk_SK\" LC_PAPER=\"sk_SK\" LC_NAME=\"sk_SK\" LC_ADDRESS=\"sk_SK\" LC_TELEPHONE=\"sk_SK\" LC_MEASUREMENT=\"sk_SK\" LC_IDENTIFICATION=\"sk_SK\" LC_ALL=
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: enlightenment slovencina 30.04.2005 | 14:28
                Toudy   Návštevník
                Pouzivas Linux druhy mesiac a to hned Debian? Hmm.. Kusok silna kava pre teba, nemyslis? No, v Debiane sa velmi nevyznam, ale ako hovorim.. Skus vypnut X alebo DM(display manager) a potom v konzole daj export LANG=sk a export LC_ALL=sk_SK.. Potom skus spustit elightenment a uvidis ci to pojde.. Ale ako som cital tak asi nevies zadavat slovenske znaky, vsak? Teda pismena s makcenmi a dlznami?