chyby na stranke

Sekcia: Ostatné 13.06.2007 | 16:50
still   Návštevník
1) V starsich clankoch, resp. serii clankov, ktore na konci odkazuju na dalsie casti sa nachadzaju zle linky.
Ide o zmenu url k clankom z "clanok.php?clanokid=173" na "clanok/168/index.html", napr. na Swaret, Arch linux a dalsie.

2) Pri vyhladavani sa neda vypnut vyhladavanie v komentaroch a ked nezaskrtnem vo fore, v clankoch, alebo v knowledgebase, tak sa dana polozka uz na nasledujucej stranke nezobrazuje.

3) ani nie tak chyba, ale.. neslo by do policka vyhladavanie vkladat "hľadaj ..." cez javascript az po nacitani stranky? mal som mensie problemy v textovom prehliadaci, kym som si uvedomil, ze to tam nepatri, dovtedy mi to nic nechcelo najst.. :(
    • Re: chyby na stranke 13.06.2007 | 20:58
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      > 2) Pri vyhladavani sa neda vypnut vyhladavanie v komentaroch a ked nezaskrtnem vo fore, v clankoch, alebo v knowledgebase, tak sa dana polozka uz na nasledujucej stranke nezobrazuje.

      Opravene, aktualizovana verzia netusim kedy bude na webe ...
      • Re: chyby na stranke 18.06.2007 | 21:38
        still   Návštevník
        Nejak zmizli nazvy nediskutovanych tem na hlavnej stranke...

        btw.. tie ostatne chyby nebudete opravovat?
    • Re: chyby na stranke 19.06.2007 | 00:06
      still   Návštevník
      Trosku divne sa zobrazuju percentilove pruzky v ankete... Jedna zmena systemoveho fontu a pruzky su mensie :(

      oprava by mohla byt miesto
      <div class="bar_center" style="width: 15.5em;"></div>
      uplne jednoduche
      <div class="bar_center" style="width: 71%;"></div>
      co som mal moznost otestovat to vo firefoxe, konqueror, opera a aj ie6, tak sa zobrazuje vsetko spravne a aj trosku presnejsie :-)

      ale asi s tym vela ludi nebude mat problemy...
      • Re: chyby na stranke 21.06.2007 | 13:36
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        Pridať odpveď

        Chyba druhého slova...treba doplniť o :-D
        Close the Windows Open The Source