format

Sekcia: Ostatné 02.05.2005 | 00:22
Martin London   Návštevník
Chcem sa opytat...spustim Knoppix z CD a chcel by som naformatovat odtial harddisk. Je to mozne?
    • Re: format 01.05.2005 | 14:17
      m0d0r   Návštevník
      ano je to mozne
      • Re: Re: format 01.05.2005 | 14:30
        Toudy   Návštevník
        Pekna odpoved! ;o)
        • Re: Re: Re: format 01.05.2005 | 17:14
          Martin London   Návštevník
          Hej, uz sa mi to aj podarilo. Windows NT som sformatol a miesto neho som dal Knippix :)
          • Re: Re: Re: Re: format 01.05.2005 | 18:03
            Martin London   Návštevník
            Knoppix
            • Re: Re: Re: Re: Re: format 01.05.2005 | 18:12
              d   Návštevník
              preco knopix??mdk, suse, FC4 su lepsie distra na nainstalovanie na PC...
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: format 01.05.2005 | 23:34
                Martin London   Návštevník
                Ved hej, ale ja som v Linuxe zaciatocnik a Knoppix som si zohnal vdaka PC Revue, tak teraz objavujem a tak. Kedze som vystudovany inzinier elektroniky, velmi sa mi to paci. Nemam rad jednoduche veci pre konzumentov, typu Windows. Linux je fakt zlozity, stale je v nom co objavovat.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: format 02.05.2005 | 00:16
                  peter golis   Návštevník
                  kazdy system je tak zlozity, ako ho kto pozna. je jedno ci porovnavame operacny system alebo automaticku pracku. vsetko ma svoje limitacie. ale linux nie je zlozity, je len plne nastavitelny. a tych nastaveni je tam ovela viac ako na inom operacnom systeme. podla mna je to aj prehladnejsie a aj to dava moznost volby.
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: format 02.05.2005 | 00:22
                    Martin London   Návštevník
                    Jasne, suhlasim. Celkom sa mi paci aj ten iny pristup k disku, neexistuje A,C,D...sem tam ma nastve, ked neviem zakladnu vec, lebo sa robi inak ako vo Windows. Kazdopadne ma zaujalo, ze vlozim CD do mechaniky, rebootnem pocitac a mam zrazu plnohodnotny operacny system a kopec softwaru pripraveneho na pracu. Naozaj, ako odchovanca DOS a Windows to bolo pre mna nieco nove, uzasne.