Partizánske hľadá Linuxákov

Sekcia: Ostatné 19.06.2007 | 13:38
Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
Ahoj, ak si Linuxák, vieš aspoň obyčajné základy, si z Partizánskeho, či okolia, poznáš kde sa tu nachádzajú školy od základných cez stredné, gympel, priemyslovka, prosím ozvi sa....
O čo ide:
Potrebujem zohnať pár ľudí, ktorý by vo dvojčlenných skupinách mohli prejsť zároveň so mnou školy. Cieľom bude anketa o používanosťi, Linuxu medzi mládežou.
Ide o triedy 8-ôsmakov a 9-deviatakov a všetky triedy stredných škôl.

Ide o deň, nanajvýš dva dni práce, zábavy. Otázky ktoré budú dané žiakom: Aké Operačné systémy poznáte?
Poznáte Linux?
Máte skúsenosti s Linuxom.

Výsledok sa zapíše koľkí poznajú z koľkých v triede, pokračuje sa v daľšej triede, do hodiny sa stihne celých 8 a 9 tried podla odhadu.
Druhý den sú na rade stredné školy.

Ak máte niekto záujem ozvi sa na ICQ 268401409 pre bližšie info.
Ak si 9-tak mohol by som ťa uvolniť z triedy na pár hodín ak máš známky uzavreté.

Ak som niečo zabudol doplním...zatial dakujem.
Ešte mám pár CD s Kubuntu doma, takže ak by niekto do toho šiel rád by som ak má nejaké CD Live verzie Linuxu doma, priniesol ich a dajú sa do každej z tried prípadne len pár žiakom. Nieje to však podmienka, moje možno budú stačiť. Mimo týchto aj slax čo považujem za lepšiu alternatívu. C

2, Cieľ: Podľa výsledkov ankety sa budem snažiť na začiatku budúceho školského roku využiť jednu až dve vyučovacie hodiny na prezentáciu Linuxu, neskôr založiť klub kde sa budeme stretávať.

Výsledok ankety pre Partizánske, možno neskôr pre Trenčianský kraj by som rád uverejnil práve na tejto stránke linuxos.sk
Close the Windows Open The Source
    • Re: Partizánske hľadá Linuxákov 19.06.2007 | 16:16
      Avatar bananomet Gentoo  Používateľ
      pod na pivo na salas ;]
      • Re: Partizánske hľadá Linuxákov 20.06.2007 | 13:09
        Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
        :-D Salas ne. Majak alebo Moooozno sport....
        cislo v profile, alebo ICQ
        Close the Windows Open The Source
    • Re: Partizánske hľadá Linuxákov 19.06.2007 | 23:30
      Avatar samox86 arch, debian  Administrátor
      xcelo by to aspon 2 ntbk s berylom ;)
      lnx.sk - virtualne servery; Lnx@Lnx.sk