pomoc se startem linuxu/danix/

Sekcia: Ostatné 13.07.2007 | 23:52
michael last   Návštevník
Stáhl jsem si nedávno iso s distribucí danixu, vypálil jsem. Na počítačí jiném nabootoval jsem jede.Doma vložil jsem dvd do mechaniky , Boot ,černá obrazovka pak to zbledlo.objevilo se hosting login , password .zkoušel jsem v druhé mechanice pak jsem nadával otevřel jsem okno a vyhodil jsem to.jak to, že když je to tak skvělý systém /LIVE/ tak proč mi to doma k...a nejde a jinde.
Asi se vrátím na windows/Zlatý??!!!/nobody problem.
    • Re: pomoc se startem linuxu/danix/ 14.07.2007 | 00:01
      Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
      objevilo se hosting login , password
      vsak ked sa tam zjavila login screen, tak vsetko v poriadku nie?
      "IB, thy name is homework." -- IB
    • Re: pomoc se startem linuxu/danix/ 14.07.2007 | 13:39
      Avatar marallo Ubuntu  Používateľ
      Tak sa vrat na windows/Zlaty nobody problem...
    • Re: pomoc se startem linuxu/danix/ 14.07.2007 | 13:56
      SotN   Návštevník
      podla mna je linux pecka stabilny cisty a rychly system aj ked som len zaciatocnik (uplny) som ochotny ucit sa v nom robit a zvolil som si gentoo distribuciu takze nieje na vine system ale uzivatel tak to skus znova a uvidis ze ti to pojde
    • Re: pomoc se startem linuxu/danix/ 14.07.2007 | 14:15
      WlaSaTy   Návštevník
      Ahoj michael last,

      Ak sa chceš len vrátiť k windowsu, tak to nie je možné. Silne pochybujem že distribúcie danix má nastavené hostname na hosting takže sa podľa mňa nemáš odkiaľ vrátiť. Škoda že si to nevyskúšal.

      Ostatné veci typu ktoré cd-dvd bolo použité na štart systému (boot only, plné dvd zo septembra 2006 alebo cd z decembra 2006), aká je grafika a podobne je tým pádom zbytočné rozoberať.