USB Bluetooth - moja skúsenosť

Sekcia: Hardware a Drivery 27.07.2007 | 16:54
Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
Mám Ubuntu 7.04 asi mesiac a pol a chcem sa s vami podeliť o to ako som inštaloval bluetooth usb klúč. Nedávno som potreboval niečo preniesť z PC do mobilu keďže bolo neskoro v noci tak som sa rozhodol, že to urobím pod win(lebo tam som vedel ako) tak som sa naň prepol po 5reštartePC som chytal nervy a keď mi win niekoľko krát vypísal, že to nieje podporovaný Hdw a či ho chcem napriek tomu inštalovať tak som už naozaj tiekol. Po úspešnom nainštalovaní asi 1hod. mi soft ktorý k tomu bol vypísal, že prenos je obmedzený na 5MB.
Na druhý deň som si povedal, že to skúsim s Ubuntu v prog. pridať/odstrániť som si zaškrtol som si OBEX a všetko s tým súvisiace nainštaloval. Hneď potom som ho spustil a čuduj sa svete našie hneď oba moje telefóny a už sa s nimi dalo pracovať. Celkovo to trvalo asi 10min.
Wow mám rád Linux.
PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512
    • Re: USB Bluetooth - moja skúsenosť 28.07.2007 | 01:00
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      A tu je vidieť, že je linux omnoho priateľskejší k užívateľovi. Win furt otravuje zbytočnosťami.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: USB Bluetooth - moja skúsenosť 28.07.2007 | 02:48
        WlaSaTy   Návštevník
        Aj keď to bude človek rozprávať nejakému užívateľovi s windows, tak mu neuverí. No ale koho to zaujíma :)
    • Re: USB Bluetooth - moja skúsenosť 29.07.2007 | 00:27
      Avatar zdenislav Ubuntu 8.04  Používateľ
      Supiš, funguje to fakt! Vyskúšal som na základe tohto príspevku pripnúť môj bluetooth usb a fičí jak ďábel.
      Software is like sex - it's better, when it's free ...
      • Re: USB Bluetooth - moja skúsenosť 29.07.2007 | 01:30
        Avatar Peter Paška Ubuntu 11.04, LinuxMint  Používateľ
        Tak to ma naozaj teší. Keby mi to niekto hovoril pred rokom tak by som mu asi tiež neuveril. Dnes viem, že Linux je super. Doma už win ani môj 10-ročný syn nechce vidieť.
        PC Intel Core2Duo {3200}, 2GB RAM, ASUS Nvidia GTS250 1GB, 1 TB HDD, MB ASUS P5QE-L / NTB Fujitsu Lifebook AH512