ubuntu a wifi - nejde vypnut

Sekcia: Hardware a Drivery 05.08.2007 | 12:54
Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
Mam problem s wifi, ked som ju teraz uz spojazdnil cez ndiswrapper tak neviem ako ju vypnut ked napriklad pouzivam prwave kabel, ide mi o to že potom to dost zere baterku tak to nie je nič moc, ked wifi nepotrebujem chcel by som ju vypnut, pouzivam notebook asus A6Tc malo by sa to vypnut pomocou Fn+F2 ale to mi nefunguje a ledka s wifi stale svieti a wifi funguje, nerozumiem tomu, bo Fn + vsetky ostatne tlacitka funguje okrem tej wifi...nema niekto podobny problem ktory by uz vyriesil? Alebo nemate dake napady ako to vyriesit???Dakujem za odpovede
    • Re: ubuntu a wifi - nejde vypnut 06.08.2007 | 14:51
      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
      hm a aka je to wifi? nie su na nu nativne ovladace pre linux?
      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
      • Re: ubuntu a wifi - nejde vypnut 07.08.2007 | 13:17
        Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
        je to broadcom 802.11b/g no rozbehal som ju cez ndiswrapper. viem že niekto už mal taký problém ale zatial som nikde nenašiel vyriešenie tohoto problému. všetko inak funguje iba ta wifi...ako juý inak vypnut? to naozaj neviem
        • Re: ubuntu a wifi - nejde vypnut 07.08.2007 | 13:44
          Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
          nasiel som mozno niečo o tej ledke a vypinani eifi ale v anglitcine nie som az tak velmi zbehly aby som toto vedel prelozit dobre nieco viem ale nechcem to pokazit preto ak niekto by ste mal napad a prelozil mi to budem vdacny...tam hot keys a leds diod...http://kompi.homelinux.org/home/patrick/asus_a6tc-howto/