kupujem si PDA

Sekcia: Hardware a Drivery 08.08.2007 | 13:03
Avatar ondrejandrej Kubuntu 11.04  Používateľ
Ahoj,

uvažujem, že si kúpim malý obdĺžnikový počítač do vrecka, niečo z tých lepších (s wifi, bluetooth a možno s foťákom). No a možno by sa dalo také niečo spojiť s Linuxom (či už na PC, ku ktorému to budem pripájať, alebo možno aj nejaká linuxová alternatíva k Windows Mobile). Máte nejaké odporúčanie, čo by bolo vhodné kúpiť?
Díky.
    • Re: kupujem si PDA 08.08.2007 | 13:45
      Majo984   Návštevník
      celkom nechapem na co sa pytas.... xces pda a prefleshovat v nom system? alebo nejaku app. ktorou by sa dalo pda synchronizovat s pc?
    • Re: kupujem si PDA 08.08.2007 | 14:42
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      Ja mam MioP550. Je tam Windows Mobile 5. S linuxom ho prepajam cez USB kabel ako USB Mass Storage, ale da sa aj tak, ze si kupis citacku kariet (za 300 SKK). Takze spojit to nebude problem. Schopne PDA s linuxom a programami, ktore budu obstojnou konkurenciou oproti Windows Mobile sa tak skoro nedockame. Rozhodni sa na zaklade toho, co od toho zariadenia vyzadujes. Ja tam mam napr. WiFi, GPS, fotak ani GSM telefon tam nie je, nato mam dalsie zariadenie, PDA nevlacim vsade so sebou :)
      • Re: kupujem si PDA 09.08.2007 | 19:30
        Avatar ondrejandrej Kubuntu 11.04  Používateľ
        OK, chcel som sa len uistiť, aby som neskôr neľutoval. Mimochodom nepoznáte nejaký schopný obchod, či už internetový alebo kamenný, kde majú dobrý výber PDA? Pozeral som sa na agem.sk a vôbec nič tam nemajú. Niečo majú na alza.sk, ale napríklad PDA s operačným systémom palmOS tam majú málo.
        • Re: kupujem si PDA 15.08.2007 | 10:43
          Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
          www.it-online.sk
          Tam som kupil svoje ja. Myslim, ze su najlacnejsi (vtedy boli) a maju tam v podstate vsetko.
        • Re: kupujem si PDA 17.08.2007 | 17:03
          Avatar Stevo Arch linux  Používateľ
          malo v alze? Vsak maju vsetky co su na trhu :)
          Tx, E2, Zire22 a trea - s palmOS a windows mobile. ine na trhu nie su