SASL

Sekcia: Konfigurácia 10.08.2007 | 21:33
Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
Ahojte,

mam nakonfigurovany postfix a sasl2. Pri odosielani emailov mi to kazdy druhy treti email konci na hlaske

SASL authentication failed; server XX.XX.XX.XX[YY.YY.YY.YY] said: 501 5.5.0 Invalid input (Invalid authentication protocol)

Neviete mi s tym dakto poradit ?
    • Re: SASL 11.08.2007 | 00:00
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Tiez pouzivam postfix a sasl autentizaciu. Pastni sem main.cf a mozno aj master.cf, snad sa z toho bude dat nieco vyzistit.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: SASL 11.08.2007 | 22:54
        Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
        No nevie, ci to ma vyznam, lebo je to vec CYRUS-SASL .. na starych verziach Linux mi to bezi, odkedy mam novu Mandrivu 2007.1 mam stym tento problem... preto posielam emaily cez ineho ISP, nie ST. Robi to aj niekomu inemu ? skusal som to uz na 3 systemoch :-( Dik za Vase nazory

        Co sa tyka mailserveru, skusal som aj "default" instalaciu aj nastavenu ... u obidvoch mi to vyhodi chybu.. ked dlhsie neposielam email, tak jeden/dva prejdu a na 3tom to padne do chyby ..

        DIk za kazdy napad ...

        pouzivam:

        OS: mandriva 2007.1
        MTA: posledna verzia postfix.. (skusal som aj verzie starsie 2-3)
        SASL2 - Cyrus SASL z distra, aj kompilacia zo zdrojakov
        • Re: SASL 11.08.2007 | 22:57
          Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
          Pouziva niekto odosielanie emailov cez T-COM ???
          • Re: SASL 12.08.2007 | 22:53
            narrow   Návštevník
            nie :-)